Vajinal kaşıntı gebelik belirtisi olabilir mi

Etonur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
11
2
Kızlar selam bi kaç gündür çok feci bir kaşıntı var ama akıntı vs yok ilk kez başıma böyle bir şey geliyor önceden mantar oldum ama akıntımda oluyordu bu sefer akıntı olmayınca acaba mı dedim adetime 3 gün var bu şekilde bir deneyim yaşayan var mı acaba hamilelik belirtisi de hiç duymadım ama 5 yıldır bebek hasreti çekiyorum umut fakirin ekmeği 😂

Kızlar selam bi kaç gündür çok feci bir kaşıntı var ama akıntı vs yok ilk kez başıma böyle bir şey geliyor önceden mantar oldum ama akıntımda oluyordu bu sefer akıntı olmayınca acaba mı dedim adetime 3 gün var bu şekilde bir deneyim yaşayan var mı acaba hamilelik belirtisi de hiç duymadım ama 5 yıldır bebek hasreti çekiyorum umut fakirin ekmeği 😂
Bende de enfeksiyon var akıntım yok ama felaket vajinal kaşıntı oluyor arada.
Belirti olduğunu sanmıyorum ama rabbim tez vakitte kucağını doldursun inşallah 🤲💐

bence gebelik belirtisi olmaz. Kaşıntı dermatolojik rahatsızlıklarda ortaya çıkar. Belkide benm gibi akıntısız mantar geçiriyo olabilirsin. Veya bazı aylar benim adet yaklaştıgında da kaşıntım oluyor. oda bir seçenek.

bence gebelik belirtisi olmaz. Kaşıntı dermatolojik rahatsızlıklarda ortaya çıkar. Belkide benm gibi akıntısız mantar geçiriyo olabilirsin. Veya bazı aylar benim adet yaklaştıgında da kaşıntım oluyor. oda bir seçenek.
2 3 aydr benmde özellikle adet öncesi oluyor doktora gidice siz gittinzmi doktora neden kaynaklı oluyormus

Ben 2 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Şiddetli ağrı yüzünden hastaneye gittiğimde onun regl ağrısı olmadığını anladık, çünkü testim pozitif çıktı. Ayrıca inanılmaz kaşıntım var dediğimde doktorum muayene etti ve beni kan testine yönlendirdi. Yani o kaşıntı onun için bir işaretti diye düşünüyorum ben ama sormak da hiç aklıma gelmedi heyecandan. Ve şu an yine kaşıntım var. 🙄

2 3 aydr benmde özellikle adet öncesi oluyor doktora gidice siz gittinzmi doktora neden kaynaklı oluyormus
Akıntı yok ama inanılmaz kaşıntı var adet günüm geldi ama çok az pembe kahve arası bir leke 3 gündür bu sekildeyim acaba enfeksiyondan dolayimi adet olamıyorum bugün idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı

X