Vajinal iltihap

ppty-brm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2021
37
12
24
Arkadaşlar merhaba 4 aydır hamile kalmaya çalışıyorum korunmuyoruz. Geçen ay hastaneye gittim ve enfeksiyon olduğunu öğrendim bu yüzden hamile kalamıyormuşum. Fitil ve antibiyotik kullandım fakat iltihap geçtimi geçmedi mi diye birdaha gitmedim doktora önerebileceğiniz bitkisel tedavi yöntemleri var mı ?

Bitkisel tedavi yöntemine ne gerek var doktor ilaç vs vermiş işte. Tekrar git, kontrolünü ol. Geçmemişse tekrar doz ayarı yapılıp ilaç verilir

Merhaba aynı sorun bende de var geçtiği sizde hamile kaldnz mi

Merhaba aynı sorun bende de var geçtiği sizde hamile kaldnz mi
Evet canım iltihabım geçti ve eşimde sorun çıktı maalesef. Sperm hareketsizliği vardı. Arı sütü bal polen kullandı ve şimdi 6 haftalık hamileyim yarın keseyi görücez inşallah bi aksilik çıkmazsa dua edin benim için

Bnim eşimde de hareket yavaşladı var bnde de iltihap var nasıl geçti lütfen yazabilirmisiniz

Bnim eşimde de hareket yavaşladı var bnde de iltihap var nasıl geçti lütfen yazabilirmisiniz
İltihap için doktor fitil ve ilaç vermişti onları kullandıktan sonra geçti. Eşime de sperm hareketsizliği için doktor ilaç yazdı ama biz onları kullanmak istemedik, arı sütü bal polen karışımını hergün sabah aç karnına yedi. İkinci ayımda hamile kaldım

Lütfen bana yardimci olun ben bir kez hamile qaldim bebeyin kalbi durmusdu. 6 ay trichomasdan tedavi oldum. Simdi 7 aydi kormayi birakdik bende boyle yapiskanli akindi var beyaz yapis yapis iltihab dediler nasil oluyur bilmiyorum cok kötu durunmayim resim falan paylaşsam banada yardimci ola bilirmisiz? Sorucak konuşacak kimse yok ne eşim ne de kayınvalidem dinlemiyor cocuk olmuyor tek sebebi benmişim gibi davraniyor

Merhabalar acaba eşinizde ne kadar hareketsizlik vardı ve başka bir şeyler kullandınız mı çok teşekkür ederim şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…