Vajinal Hastalıklar

SlnMerzc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
4
1
30
Vajinusmus, kist ve üzerine mantar . Ne ararsanız var bende bayanlar.Daha yeni evliyim tam vajinismus engelini aşacakken çikolata kisti ve doğum kontrol hapı belası çıktı başıma ve şu an hafif kaşıntılı sarı kremsi fakat kokusuz bir akıntım var. Reglim çok yakın ondan olabilir ama yine de vajinal mantar için önerilerinize açığım. Özellikle borik asit alan kullanan varsa aydınlatabilirseniz sevinirim.

Evliliğin ilk zamanlari oluyor malesef sirkeli suyu günde 2 kere sürdüm ben ve sirkeli su içerek mantardan kurtuldum. Bana enfeksiyon için ilk fitil verildi ve antibiyotik bu sefer de mantar çıktı. Antibiyotik malesef mantar yapıyor. Mantar içinde fitil verdi ve kasinip duruyor o bölgem ve beyaz şeyler geliyordu sinir oldum netten araştırdım sirkeli suyu yaptım şimdi de bazen tekrarlayacak gibi oluyor hemen sirkeli su içiyorum bir şey olmuyor o bölgemizin asitli olması lazım ondan sirke iyi geliyor birde iç çamaşırını akinti gelince hemen değiştir sürekli kuru kalması lazım iç çamaşırınin Bi bakmışsın anlamadan geçmiş

Teşekkür ederim cesursavasci. Suyuma koyup sirke içmeyi deneyeceğim. Doğal prebiyotik

Daha önce şikayetimi yazmıştım. Gynomax XL ovülden 6 tane bitirdim. Şimdi vajinada ağrı hissediyorum kist değil ama bölgesel bir şişlik var sanki.Bunu yaşayan var mı acaba?

Merhaba canım bende yıllarca çikolara kisti ile mücadele ettim tekrarlayan enfeksiyon mantar olurdum bir çok şey denedim . sonunda çareyi clife ballı bitkisel macunda buldum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…