Vajinal fitil sonrası akıntı olur mu?

Miaelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
2.748
3.784
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce akşam neo penotran adlı fitilin sonuncusunu aldım,fakat 2 gündür bayağı bir sarı akıntım var. Yumurtlama döneminden sonra fazla akıntım olmazdı adet öncesi 1-2 gün kuru olurdum genelde ama şuan sarı akıntı devam ediyor. Bu bir hamilelik belirtisi mi yoksa fitil mi akıntı yapıyor. Adet periyodum 28 gün,şuan 19. Gündeyim.

ben de vajinal fitil kullandım ancak akıntı vs. yapmadı ben de.. ancak ilacın yan etkisi olabilir korkulacak bişi değildir bence endişelenmeyin. belki de iltihabı söktü fitil ve o akıyor..

Ben de az önce benzer başlıkta bi konu açtım, mixovul kullandım 4 gün. Sapsarı bi akıntım var ve hamile olmak istiyorum sebebini anlayamadım, temizleniyor diye mi acaba? Ablam da kullanmış ona sordum bende sarı bi akıntı olmadı temizliyor sonuçta beyaz olur akıntı heralde dedi.

Temizliyormuş canım,o sarımsı akıntı mantar kalıntıları iyi geldiği için böyle oluyormuş.

Merhabalar bnde dün Neo penotran kullandım ve sabah kalktığımda inanilmaz bir yanma oldu vajinada Dr aradım ilacı kesmemi söyledi ve bol suyla yikamam gerektiğini.Adetim geçtiği için dr gitmiştim kan tahlili negatif ve alttan muayene ile kistlerin olduğunu söyledi.Simdi ise tuvalete oturdugumda pecete kan geliyor ama çamaşır da yok .Fitilin etkisi mi acaba yardımcı olur musunuz

Alerji veya tahris yapmis olabilir. Kullanmayi birakmakla iyi yapmissiniz

Alerji veya tahris yapmis olabilir. Kullanmayi birakmakla iyi yapmissiniz
Teşekkür ederim

Bıraktım evet regl gecikti 12. Gün bu gün Alttan muayene de kistlerden dolayı kanamanin gerçekleşmediğini söyledi.Onun içinde duphaston verdi dünden beri kullanıyorum.Ziyadesiyle yoruldum oldum olacağım endişesi hayattan soğuttu resmen ve kistlerin takibi için olurda regl olursam 3.gun yine hastaneye gideceğim

Cok gecmis olsun. Normal kist mi bahsettikleriniz? Kistler genelde adet sonrasi kanama yapar ama

Çok teşekkür ederim
Adet olabilirsem 3.gun tekrar gidecem muayeneyle bakacak doktor kuculdumu patladımı diye(iyihuylumu kötü huylu mu diye)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…