Vajinal fitil regli geciktirir mi yoksa hamilemiyim

nazzzzxxxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
73
8
19
Regl iken 10 tane falan antibiyotik kullandım sonra biraz biokadin diye bı fitil kullandım sonrasında kararın hap kullandım bı iki gün ve regle 8'9 gün kala korunmasız ilişki oldu ve iki gün geciktim ama kasıklarım agriyo regl olucak gibi hamilelik olabilir mi yoksa kullandiklarim mi geciktirdi

Korumasız ilişki olmuş gebe olma riskin var tabiki. Fitil kullanırken ilişkiye ara vermediniz mi enfeksiyon iyileşsin diye ara verilmesi lazım diye biliyorum da

Korumasız ilişki olmuş gebe olma riskin var tabiki. Fitil kullanırken ilişkiye ara vermediniz mi enfeksiyon iyileşsin diye ara verilmesi lazım diye biliyorum da
Fitil kullandım bıraktım sonra oldu ilişki normalde olmuyordu ama o gün oldu merak ettim ve mantar içinde çok az krem kullandım bunlar regli etkiler mi yoksa stresmi yaptım hamilemiyim acaba diye

Regl iken 10 tane falan antibiyotik kullandım sonra biraz biokadin diye bı fitil kullandım sonrasında kararın hap kullandım bı iki gün ve regle 8'9 gün kala korunmasız ilişki oldu ve iki gün geciktim ama kasıklarım agriyo regl olucak gibi hamilelik olabilir mi yoksa kullandiklarim mi geciktirdi
Çok yoğun ilaç tedavisi kullanmissin. Onlar geciktirmis de olabilir. İdrar testi yap istersen.

Her ikisi de olabilir. Stresden geçikmiş de olabilir,gebe de olabilirsin. Test yaptır istersen
Ya bugüne kadar böyle bı fikir yoktu olmaz dedim yani ve yumurtlamam geçti bence regle 8 gün vardı ve iki gündür geciktim regl belirtisi var normalde göğüslerim 1 hafta kala şişer ve acirdi şimdi sisime yok ama biraz dokununca aciyo bilemedim olsa bile testte belli olur mu

Ya bugüne kadar böyle bı fikir yoktu olmaz dedim yani ve yumurtlamam geçti bence regle 8 gün vardı ve iki gündür geciktim regl belirtisi var normalde göğüslerim 1 hafta kala şişer ve acirdi şimdi sisime yok ama biraz dokununca aciyo bilemedim olsa bile testte belli olur mu
Kan testinde kesin belli olabilir.yumurtlama günü değişebiliyor ki kesin şu gün diye bir şey yok.

Fitille bir alakası yok. Korunmasız ilişki den dolayı yaptığın stres fitilden daha etkili. Bu ay adet olursan korunmasız ilişki yaşamayı öğrenmiş olursun.
Evliyim 1 senedir korunmasız ilişkiyi biliyorum ve zaten hiç korunmadim istiyorum bebiş o yüzden merak ettim streste yoktu iki gün gecikti sonra acabaya düştüm

X