Vajinal enfeksiyon ??

fundaslansu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
139
68
27
Kızlar ben çok sık vajinal enfeksiyona yakalanıyorum . Dikkat de ediyorum aslında . Başına gelemn ve nasıl baş ediyorsunuz bilen varsa yazabililir mi

Kızlar ben çok sık vajinal enfeksiyona yakalanıyorum . Dikkat de ediyorum aslında . Başına gelemn ve nasıl baş ediyorsunuz bilen varsa yazabililir mi
Bende aynıyım bıtane kız ilk ilkçamaşırına bir iki damla damlatıcağın bi damla önerdi ona iyi gelmiş ben hamile oldum için kullanamıyorum yağı ekliyorum araştırın trendyolda var

Eklentiler

• IMG_20241007_144227.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 7
Ben evliliğimin ilk dönemleri çok sık yakalandım enfeksiyona. İdrar yolu enfeksiyonuydu benim geçirdiğim. İlişkiden sonra hemen idrarımı yaparak ve kullandığımız marketlerde satılan bi kayganlaştırıcı jel vardı çilekli olanlardan. Onu bırakınca tamamen geçti birdaha olmadı. Dışarıdaki tuvaletlere gitmeyi bıraktım. Evdeki tuvalete bile girmeden önce sürekli çamaşır suyu döküyordum çünkü çok çektim bu yüzden.Enfeksiyon geçirdiğiniz süreçtede kuru dut haşlayıp yemenizi ve bol bol kızılcık tüketmenizi tavsiye ederim. O kadar çok antibiyotik kullandım ki böbreklerimde dolgunluk göründü antibiyotik vücudumdan atılmadı birikme yaptı. Taş döker gibi acillik oldum. Maydonoz suyu da içtim ama pek etkisi olmadı beni kuru dut kurtardı. Nioli yağı da kullandımda etki etti diyemeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…