Jinekoloji Vajinal enfeksiyon

funda003

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2022
3
0
27
Merhabalar arkadaşlar benim 3-4 aydır kanımda enfeksiyon var fitil kullandım hap kullandım geçmedi eşimle ilişkiye girerken çok ağrım oluyor adet olduğum zaman 5 gün boyunca şiddetli ağrılarım oluyor yanma,ağır koku, beyazakıntı oluyor bugün doktora gittim smear testi yaptı daha önce böyle bi sıkıntısı olan var mı acaba bilgisi olan yazabilir mi ?

Kanımda enfeksiyon yoktu vajinal enfeksiyon idrar yolu enfeksiyonu yaşadım ara ara yine oluyor iç çamaşırını temiz tutmak kendini kuru tutmak gerekiyor tuzlu suyla veya sirkeli suyla kendimi yîkadığım zaman kaşınma veya yanma oldu mu iyi geliyor

Ben maalesefki 3yıldır içmediğim ilaç kullanmadığım fitil kalmadı canımdan bezdim hayattan soğudum anlattığınız herşey bende var yapılmayan test kalmadı sonra kapsamlı test istedim ve üreaplasma pozitif sizde önce tam kültür testi yaptırın ne olduğu çıkıcaktır. Ben yarın yeni bir doktor ve hastane buldum önce kültür testi yapılcak sonra antibiyogram test yapışacak bana uygun ilacı bulmakta için işe yararsa buraya yazıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…