VAJİNAL ENFEKSİYON VE İDRAR YOLU ENFEKSİYONU LUTFEN YARDİMCİ OLUN

Melikee0013

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
48
5
23
Suan doktora gidemiyorum.Klacid var evde.İdrar yolu enfeksiyonu icin klacid kullanip sonuc alan var mi?Yan etkilerinde vajinal enfeksiyon yaziyor ve sanirim vajinal enfeksiyonum da var.İdrarimi yaparken yanma hissediyorum,hafif kirmizilik geliyor peceteye.Vajinada idrarin cikis deligi kasiniyor.Vajinal enfeksiyonu da azaltir mi acaba veya artirir mi 😞Eczaneden zolax veya fitil alip kullansam klacid ile beraber faydasini gorur muyum?

Travazol krem kulan bide idarar yolu enfeksiyonu için soğan suyu iç heem sokturuyor soğan kabuğunu kaynat iç hemen faydasını gorersin insallh geçmiş olsun kuzum

Suan doktora gidemiyorum.Klacid var evde.İdrar yolu enfeksiyonu icin klacid kullanip sonuc alan var mi?Yan etkilerinde vajinal enfeksiyon yaziyor ve sanirim vajinal enfeksiyonum da var.İdrarimi yaparken yanma hissediyorum,hafif kirmizilik geliyor peceteye.Vajinada idrarin cikis deligi kasiniyor.Vajinal enfeksiyonu da azaltir mi acaba veya artirir mi 😞Eczaneden zolax veya fitil alip kullansam klacid ile beraber faydasini gorur muyum?
Bence doktora gidin kültür testi verip ona göre antibiyotik kullanın. Yoksa dirençli hale gelir. Ben de sistitle uğraşıyorum aylardır. Sizinki ilişki sonrası mı oluyor?

Bence doktora gidin kültür testi verip ona göre antibiyotik kullanın. Yoksa dirençli hale gelir. Ben de sistitle uğraşıyorum aylardır. Sizinki ilişki sonrası mı oluyor?
Keske gidebilsem ama bazi nedenlerden dolayi gidemiyorum 😞Hayir iliski sonrasi olmuyor 1 hafta once aniden basladi

Öncelikle ezbere ilaç kullanmak çokda iyi bişey değil o yüzden doktor en iyisi ama bende kronik olarak en ufak üşütme de hemen iltihap olurum karbonatlı su tüketmek çok iyi geliyor bir bardak suya yada şişeye karbonat eklediğiniz zaman büyük ölçüde şikayetiniz azalıyor

X