Vajinal Enfeksiyon Antibiyotik Problemi

geceninbanaoyunu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
142
91
Herkese merhaba. 1 aylık evliyim ve en başından beri ilişkide acı ve sonrasında yanma şikayetiyle geçen hafta doktora gittim. Alttan muayene etti ve 3 kullanımlık fitil bir de antibiyotik verdi. Akıntım ya da kaşıntım fln da yoktu. Yani normalden fazla değildi akıntı. Ağır enfeksiyonun var dedi ve verdiği antibiyotiğin biraz ağır bir ilaç olduğunu da söyledi. 10 günlük ilaç ama ben 5.günün sonunda inanılmaz göğüs hassasiyeti yaşıyorum bunun yanında mide bulantılarım oldu. Kimi zaman ağırlaşan ama devamlı var olan bi bulantı. İlaca 2 gün ara verdim sanırım karaciğerime ağır geldi bu hap. Bu tarz bir rahatsızlık yaşayıp böyle bir ilaç kullanıp da benim yaşadıklarımın benzerini tecrübe eden varsa yazarsanız sevinirim.

Mrb. Banada dr iltihap var deyip antibiyotik ve fitil vermişti. İlaçlar bende de mide bulantısı ve baş dönmesi yaptı. Ama prospektüsünde yan etkileri olarak görünce ben aralıksız kullanmaya devam ettim. İlaçlar bitince de normale döndü. Zaten sadece sabahları oluyordu benim sıkıntım. Gün içinde bir şikayetim yoktu. Bence ilacın yan etkilerinde yazıyorsa normal bir durum. Ama seni çok rahatsız ediyorsa gün içinde dr unu arayıp şikayetini belirtirsen ilacını değiştirebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…