Vajinal ameliyat sonrası ilk ilişki .....

Gizlisevda0606

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2016
28
42
45
Selamm hayırlı akşamlar herkese ben vajinal daraltma ve labioplasti yani dudak küçültme ameliyatı bir arada oldum haziranın 8 inde oldum aradan 52 gun geçti ağrılı acılı gunleri atlattım çok şükür ama sorun şu dün ilişkiye girdim ilk defa ama çok dar girerken çok acı çektim bir an giremiyecek sandım bile yani dedim ne oluyo ve çok acıdı en kötüsü de hissetmemem çok afedersiniz ama girip çıkarken sanki derim geliyo gidiyo gibi bi his çok kötüyüm kendimi hiç iyi hissetmiyorum ne olur bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz

Evet en kısa zamanda gideceğim görüşmeye bide ben normal hastanede oldum özel değil yani ameliyat eden doktor kim onu bile bilmiyorum

Bende ameliyat oldum hem vajina daraltma hemde labioplasti ama sizin şikayetleriniz olmadı hiç, gayet mutluyuz eşimle. Araştırın durumu bence.

Acaba devlet hastanesi bu ameliyati karsiliyirmu birde nekadara ameliuat oldunuz ve memnunmususnuz bende vajina daraltmayi dusunuyirum
Evet karşılıyor ben hiçbir ücret ödemeden oldum ameliyatımı ankarada oldum araştırın derim şu anda bazı sorunlar var ama gececek inşallah sorun acıması tabiki ama eşim gayet memnun bunuda acıklayim yani

Doktora danışarak kayganlaştırıcı kullansanız? Kuruluk var gibi geldi..
Çok geçmiş olsun.

Gereğinden fazla daraltma olduysa bu problemler oluyor. Eğer ıslanmaya rağmen ilk giriş zor oluyorsa bence fazla daralmış.

En kısa zamanda görüşmek için gidicem kontrol günümü bekliyorum evet kuruluk var malesef hadi ona care buluruz ama acıyo o benim kafamı kurcaladı
Bende ikisini birlikte oldum. İki ay sonra ilk ilişkiye girdik. Bir ay boyunca i,hatta gerekli gördükçe kayganlaştırıcı kullanmak şart zaten. Şu an içerideki dikiş olan yerlerin Etleri serttir. Acı ağrı duyman gayet normal. Lütfen kayganlaştırıcı kullanın ve kendini sıkma rahat bırak. Acıyacak,birşey olacak korkusu ile kendini sıkıyorsundur büyük ihtimal.
Dikiş yerlerindeki sertlikler Zaman'la geçecek ve herşey normale dönecektir diye düşünüyorum. Benim gayet normale döndü

Cok tesekkur ederim cnm Sağol aydinlattın umarım o acımada gececek ilk giriş yeri cok aciyor zaten orası resmen yaniyor dedigini uygulayacagm kayganlastrici senin ne kadar gećti ameliyatının üzerinden canım ben 2 ay ildu ama hala acıma var nedense ve ayrıca dikisler cok geç düştü yani geć iyilestim bu yetmedi bide iliskide problem çıkınca heveslenerek gittigm ameliyat hüsrana uğradı sanki

Ben aralıkta oldum ameliyatımı. İlk iki ay zaten ilişki yasaktı,benimde dikişlerim ancak iki aya düştü :) Yaşadığın süreç gayet normal yani,endişe etme.. Bir ay sürekli kayganlaştırıcı kullan. Sonrasında kuruluk hissettiginizdede kullanmaya devam et. Giriş yerindeki acıma dikilen yerlerin henüz sert olmasından kaynaklanıyor,o da normal.. Herşey Zaman'la normale dönecek.. Bir ay böyle hissetmeye devam edebilirsin. Sonra yavaş yavaş normale döner

Oooo maşallah sen olalı baya olmuş ben cok yeniyim o zman... inşallah dediğin gibi olur Sağol cok tesekkur ederim verdiğin bilgiler için

Teşekkürler canım Sağol daha yeni panik yapmama gerek yok zamanla gećecek senden bunu öğrendim ve sevindim bir sorum daha olacaktı kusura bakmazsan eğer fazla sordum ama hakkını helal et ben sürekli ağda yaptiryorum o bölgeye ameliyattan sonra yaptiramadim tabi ama simdi aradan 2 ay gećti ağda yaptirsam şu anda nasıl olur bilemedim senin bi fikrin varmı bu konuda bişey olurmu yaptirsam @arzum77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…