Vajinal akıntı

svmozlm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
30
3
30
Kızlar ya lütfen aydınlatın beni 2 3 aydır doktora gidiyorum bişey yok diyor.. vajinal akıntımın rengi sarı yeşilimsi geliyor ama ne kötü koku ne kaşıntı hiçbir şikayetim yok.. doktor hafif enfeksiyon dedi fitil ve antibiyotik verdi kullandım dün bitti ama akıntımın rengi aynı yine ara ara sarı yeşilimsi akıntı görüyorum bu neyin nesidir bilgisi olan lütfen yazabilir mii:KK43: gebelik istiyorum bu engel olur mu hamile kalmama 4 aydır korunmuyorum

Canım yumurtalarina iyi gelecek şeyleri ye
Bol boll su iç
Yogut ye
Ayy teşekkür ederim bilmiyorum duydunuz mu Çakşır kökü suyu yumurtaların kalitesini artırıyor dediler geçen ay denedim gebe kalmadım o kadar stres oldum ki artık enfeksiyon yüzünden mi hamile kalamiyorum diye ağlayıp duruyorum. Hormon testimde kan sonuçlarım ultrason görüntülerinde bir sorunum yokmuş şükür..ama işte sonuç negatif:KK43:

Ayy teşekkür ederim bilmiyorum duydunuz mu Çakşır kökü suyu yumurtaların kalitesini artırıyor dediler geçen ay denedim gebe kalmadım o kadar stres oldum ki artık enfeksiyon yüzünden mi hamile kalamiyorum diye ağlayıp duruyorum. Hormon testimde kan sonuçlarım ultrason görüntülerinde bir sorunum yokmuş şükür..ama işte sonuç negatif:KK43:
Aşkım hiccc kafana takma enfeksiyon en fazla 1 hafta sürer sen bol bol suyunu iç yoğurt rahmi temizler der nenem bi dahaki ay da yumurtlamani takip et ovulasyon testi ile
Instagram dan birgebenigünlugune bak derim

Aşkım hiccc kafana takma enfeksiyon en fazla 1 hafta sürer sen bol bol suyunu iç yoğurt rahmi temizler der nenem bi dahaki ay da yumurtlamani takip et ovulasyon testi ile
Instagram dan birgebenigünlugune bak derim
Kuzum çok teşekkür ederim ovulasyon testi yapıyorum geçen ayda yaptım bu ayınkini de bekliyorum yumurtlamayı...Instagram sayfası içinde teşekkürler bakacağım şimdi Allah razı olsun 🙏😌

X