Vajinadan gelen kırmızı akıntı acil!!

hayltkdn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
381
234
29
Merhaba hanımlar çok aktif olamasamda bu platformda ara ara girip bakıyorum bir arkadasimin kafasına takılan ve onu tedirgin eden bir konu var sizinle paylaşıp görüşlerinizi almak istedim yeni evlendi çocuk istiyorlar 6 ay kadar oldu evleneli ve karı koca olduktan sonra bir müddet bekledikten sonra lavaboya gittiğinde mukuslu kan gibi yuvarlak sekilde birşey geldi hiç o şekilde olmazmis adetide yakın değil çok tedirgi oldu ve korktuğu için buraya açmak istedim hemen doktora da gitme imkanı olmadığı için fikrinizi bekliyorum çok teşekkür ederim

Cinsel ilişkide, özellikle sert bir birleşme olmuşsa, vajinada minimal yırtılma/zedelenme olabilir bu da anlattığınız şekilde kanama görülmesine sebep olabilir. İlişkiden sonra olduğu için salgılarla birlikte geldiğinden mukusludur. Bu durum sık tekrar ederse enfeksiyon olabilir, doktora görünmesinde fayda vardır.

Ayrıca altı ay önce evlendiğini yazmışsınız, karı koca olmak deyimiyle kastettiğiniz şey ilk cinsel ilişkiyse kızlık zarı sebebiyle bir miktar kanama olması normal biliyorsunuz ki. İlk değilse dahi bazen kızlık zarı sonradan da zedelenebilir, yırtılabilir.

Aynı şeyi tekrar yaşarsa dediğim gibi enfeksiyon ihtimalini göz önünde bulundurup doktora gitsin. Tedirgin olacağı, korkacagi bir şey yok.

6 ay önce evlenmişler ve karı koca olduktan sonra kanama olmuş
Ya işte bir garip anlatmış zaten. Bazen tepki almaktan korkup bekarım yazmıyorlar. Oysa bize ne kim nerde neden nasıl sevişmiş. Kendi bedenleri hakkında yeterli bilgiye sahip olsunlar, güzelce korunsunlar, istedikleri gibi sevişsinler.

Belki hemen randevu alamamaktan bahsediyor imkan yok derken belki de evli olmadığı için doktora gitmek istemiyor.
Belki.
Ben acili arardim herhal. Doktor ona Gore yonlendirirdi. Türkiyede daha basit acile gitmek. Acillik durum mu derseniz,olabilir. Normal birsey degil eger adet degilse o sekilde mukuslu kan gelmesi

Belki.
Ben acili arardim herhal. Doktor ona Gore yonlendirirdi. Türkiyede daha basit acile gitmek. Acillik durum mu derseniz,olabilir. Normal birsey degil eger adet degilse o sekilde mukuslu kan gelmesi
İlişkiden sonra gelmiş, mukuslu olması çok normal o yüzden. Sert bir birleşme olmuşsa zedelenme olmuştur vajinada, belki ilk cinsel birleşmedir bilemiyoruz. Belki enfeksiyon vardır.
Aşırı bir kanama söz konusu olmadığı için acillik bir durum olduğunu düşünmüyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…