Vajinada koku+akıntı

Dobrakiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
50
19
30
1 ay öncesinde sistit sonrası vajinada yoğun renkli akıntı ve koku durumu yaşadım. Kadın doğuma gittiğimde ilaç v.s antibiyotik verdiler ve geçmişti. Kronikleşen sistit sonrası yine koku ve akıntı geri geldi her sistit sonrası tekrarlanacak mı bu durum yaşayan biri var mı sürekli antibiyotikler kullanmak yerine geçirmenin başka bir yolu var mı bi yardım edin kızlar

1 ay öncesinde sistit sonrası vajinada yoğun renkli akıntı ve koku durumu yaşadım. Kadın doğuma gittiğimde ilaç v.s antibiyotik verdiler ve geçmişti. Kronikleşen sistit sonrası yine koku ve akıntı geri geldi her sistit sonrası tekrarlanacak mı bu durum yaşayan biri var mı sürekli antibiyotikler kullanmak yerine geçirmenin başka bir yolu var mı bi yardım edin kızlar
Kokudan kurtulmak için sık sık iç çamaşırını değiştirebilirsin ve attardan nioli yağı alıp iç çamaşırlarına damlatıp kullanabilirsin belki kötü kokuyu asgari seviyeye indirebilir onun haricinde bir fikrim yok

Önce sistit sebebini bulmanız gerekiyor. Çamaşır ve çarşafları ütülemek veya kurutma makinesi kullanmak gerek . Eşli tedavi de gerekebilir başka doktora daha görünün isterseniz

Günde 2-3 kere duş alır oldum haliyle çamaşırda değiştiriyorum. Kadın doğum enfeksiyon dedi her idrar yolu iltihabından sonra vajinal enfeksiyon yaşar oldum biri bitse biri başlıyor diğerini tetikleyip getiriyor ne yapacağımı bilemedim

Günde 2-3 kere duş alır oldum haliyle çamaşırda değiştiriyorum. Kadın doğum enfeksiyon dedi her idrar yolu iltihabından sonra vajinal enfeksiyon yaşar oldum biri bitse biri başlıyor diğerini tetikleyip getiriyor ne yapacağımı bilemedim
Fitille ve eşli tedaviyle çözmüştüm ben

Esiniz es zamanli tedavi oldu mu?

Eşim doktora görünmedi yalnızca ben görünmüştüm ama kadın doğum doktoru eşimle ilgili bir şey söylemedi

Sarı renkli akıntınız var mı? Koku yoğun ve balık kokusu gibi mi? Elinizi sürseniz koku elinizde kalıyor mu?

Sarı renkli akıntınız var mı? Koku yoğun ve balık kokusu gibi mi? Elinizi sürseniz koku elinizde kalıyor mu?
Koku yoğun sarı renkli elimde koku kalıyor kokunun neye benzediğini henüz çözemedim ama bugün yine sistitten acillik oldum hayatım cipro piyeloseptyl gynomax arasında geçer oldu. Acil doktoru sistit için eşimede ilaç yazdı kıramıyorum döngüyü

Koku yoğun sarı renkli elimde koku kalıyor kokunun neye benzediğini henüz çözemedim ama bugün yine sistitten acillik oldum hayatım cipro piyeloseptyl gynomax arasında geçer oldu. Acil doktoru sistit için eşimede ilaç yazdı kıramıyorum döngüyü
İdrar kültüründe hangi bakteri ürüyor? Antibiyotiğinizin buna göre belirlenmesi lazım

Ay ben de aynıyım. İdrar yolumda yanma da var. Kadın doğuma gittim fitil verdi ve krem verdi, halen arada idrar yolumda yanma oluyor ama

hayattan soğudum yemin ediyorum insanlardan kaçar hale geldim hergün yıkıyorum kıyafetleri günlük çamaşır değiştiriyorum her gün duş alıyorum genital temizlik ağda vs herşeyi yapıyorum test yapıldı kültür alındı bi sorun yok yok yok ama bu koku öldürecek beni ne yapacağımı şaşırdım ilaç falan da yazmadı sadece saçma sapan öneride bulundu uzak durur oldum insanlardan ya ne yapacağım ben 😞😞😞

Aynı benimde hayatım cipro oldu 3. Kullanışım bundan sonra kullanmak istemiyorum çok yan etki yorumalrı var doktor bile çekinerek yAzdı 3. Olduğu için artık yoruldum insallah bu sefer geçer

Aynı benimde hayatım cipro oldu 3. Kullanışım bundan sonra kullanmak istemiyorum çok yan etki yorumalrı var doktor bile çekinerek yAzdı 3. Olduğu için artık yoruldum insallah bu sefer geçer
Merhaba, aynı problemi 6 ayı geçiktir yaşıyorum ve üç doktor denedim sonunda prf. Bir doktorla üç ayı geçiktir tedavi görüyorum çok sıkıntılı bir süreç ve doktora gitmezseniz rahim içinde yara oluşturuyor bu bakteri bakteriyel vajinozis antibiyotik hiç bir işe yaramıyor geçiriyor ve bir daha ki ay aynı şey oluyor 3 ay fitil kullandım şuan Nioli yağ kullanıyorum ve bu ay eşimle beraber iğne olduk ilk defa fayda gördüğümü düşünüyorum bu bakteri iç çamaşırında yaklaşık üç yıl yaşarmış tüm çamaşırlarınızı değiştiririn eşinizinkiler de dahil ve iyi kaynatın aklınıza takılan bir şey olursa da sorabilirsiniz çok araştırdım aylardır

X