Vajinada doluluk ve kaşıntımsı his ?

bittercikolatambeniim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
286
64
26
Merhaba kızlar 2 gece önce adetliyken vajinamda değişik bi his başladı böle içinden gıdıklanma mı desem doluluk hissi baskımsı bi his mi desem böle kaşıntı gibi ama için bi hoş oluyor aşırı iğrenc bi his ve geceleri başlıyor sebebini anlamadığım bi şekilde ilk baş reglim pedler yapmıştır dedim hastalığım geçti ama hala devam ediyo cıldırıcak gibi oluyorum gece ve sanki makat bölgem de bile doluluk hissi yaratıyo tuvaletim gelmiş gibi o vajinal şey başlayınca ..
Kokulu akıntı kızarıklık vs yok ama neden oluyo bu mantar mı enfeksiyon mu acaba elledim bi sıvı geldi içten akıntı bildiğin şeffaf ve kokusuzdu yani
devlete gitsem şimdi bakmayacaklar kafasına göre ilaç yazacaklar çünkü daha önce gittiğimde yeşil akıntım var dediğimde önemli değil demişti doktor bakmadan
Sanırım özele gideceğim hiç böle bişi yaşayan var mı ne bu acaba dayanılmaz bir şey ya

Enfeksiyon olma ihtimali yüksek, mantar da tatlı bir kaşıntı ve hassasiyetle başlar. Koku olmaması ilginç, inşallah başlangıç aşamasında yakalamışsınızdır.

Enfeksiyon olma ihtimali yüksek, mantar da tatlı bir kaşıntı ve hassasiyetle başlar. Koku olmaması ilginç, inşallah başlangıç aşamasında yakalamışsınızdır.
Evet suan bi koku yok yani akıntı da gelmiyor oramdan suan mesela kuru ama gece delirecek gibi oluyorum
Oramdaki şey ta makatımda dıskı var da çıkamıyo hissi yaratıyo
Mesela dün gece bi bakayım elleyeyim dedim sıvı geldi normal beyaz şeffaf akıntı ama koku yok öyle normal rahatsız edici koku yoktu dokunduğum an bi o delirtici his arttı resmen cıldırcak gibi oldum ya
Uyku düzenim gitti maf etti beni 2 günde pazartesiyi çekiyorum iple

Bir haftadır benim de şeffaf beyazımsı akıntım var mantardan şüphelendim ama kaşıntı vs. yok vajina girişinde doluluk hissi yaratıyor. Akıntı bu hissi yapar mı kızlar bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…