Vajinada aft çıkar mı

Jessiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
11
1
25
Merhaba kızlar bu benim ikinci atak dönemim geçen ay da bu şekilde biraz daha vajinanın içine doğru beyazlaşma oldu küçük tuvalette aşırı zorlanmıştım bu biraz daha uç kısımda olduğu için tuvalete çıkabiliyorum ama doktorlar Behçet tanısı koydu ben yinede güvenmeyip hiv hpv hepsini kontrol ettirdim hepsi - çıktı başka denk gelen birileri var mı acaba aşırı rahatsız ediyo bazen kaşıntı bazen batma yanma yapıyor sarımsağı basıp geçmek istiyorum Behçet için verilen ilaçlarda suanlık bi etki göstermedi

Canım buraya bu tarz fotoğraf atılmaz bence kaldır sitede kadın gibi davranan erkek üyeler olabilir başlıklar üye olmadan da görülebiliyor üstelik.

Bari fotoğraflı diye uyarı yapsaydınız başlıkta şimdi ben bunu niye gördüm

Çok geçmiş olsun, Behçet teşhisi konulduktan sonra herhangi bir tedavi verdiler mi? Ya da bu uçuk olabilir mi?

Merhaba kızlar bu benim ikinci atak dönemim geçen ay da bu şekilde biraz daha vajinanın içine doğru beyazlaşma oldu küçük tuvalette aşırı zorlanmıştım bu biraz daha uç kısımda olduğu için tuvalete çıkabiliyorum ama doktorlar Behçet tanısı koydu ben yinede güvenmeyip hiv hpv hepsini kontrol ettirdim hepsi - çıktı başka denk gelen birileri var mı acaba aşırı rahatsız ediyo bazen kaşıntı bazen batma yanma yapıyor sarımsağı basıp geçmek istiyorum Behçet için verilen ilaçlarda suanlık bi etki gösterm

Merhaba kızlar bu benim ikinci atak dönemim geçen ay da bu şekilde biraz daha vajinanın içine doğru beyazlaşma oldu küçük tuvalette aşırı zorlanmıştım bu biraz daha uç kısımda olduğu için tuvalete çıkabiliyorum ama doktorlar Behçet tanısı koydu ben yinede güvenmeyip hiv hpv hepsini kontrol ettirdim hepsi - çıktı başka denk gelen birileri var mı acaba aşırı rahatsız ediyo bazen kaşıntı bazen batma yanma yapıyor sarımsağı basıp geçmek istiyorum Behçet için verilen ilaçlarda suanlık bi etki göstermedi
Keşke fotoğraflı diye uyarsaydınız.
Behçet teşhisi kesin konulursa onun bir ilacı var.
O ilacı ömür boyu kullanmak gerekiyor.
Genetik geçişli bir hastalık çünkü.
Aft çıksa da çıkmasa da ilacı aksatmadan lazım.
Hpv hiv testi sonucunuz ne çıktı?

Keşke fotoğraflı diye uyarsaydınız.
Behçet teşhisi kesin konulursa onun bir ilacı var.
O ilacı ömür boyu kullanmak gerekiyor.
Genetik geçişli bir hastalık çünkü.
Aft çıksa da çıkmasa da ilacı aksatmadan lazım.
Hpv hiv testi sonucunuz ne çıktı?
Negatif çıktı hepsi [hiv hpv]. İlacı kullanıyorum düzenli olarak baskılaması gerekiyor ama işe yaramıyor. Ve inanılmaz ağrılı sancılı WC çıkmak özellikle daha etkili bi yöntem olarak sarımsak sürmeyi bile düşündüm

E oha artık vajinanızın fotoğrafınıda koymazsınız ya
Yani salak mısınız demek istemiyorum sağlıkla alakalı bişey koymuşum ne mal adamsınız sanki seksi tahrik unsuru var cidden yaşamayan bilemez Allah verirse bi gün görürsünüz nasıl çare arandığını

Bari fotoğraflı diye uyarı yapsaydınız başlıkta şimdi ben bunu niye gördüm

Canım buraya bu tarz fotoğraf atılmaz bence kaldır sitede kadın gibi davranan erkek üyeler olabilir başlıklar üye olmadan da görülebiliyor üstelik.
yani bu fotoğraftan tahrik olacak biri varsa bilemiyorum bilen biri vardır diye yardım aradığım sitede sanki ifsacı yaftası yiyorum şaka gibisiniz

yani bu fotoğraftan tahrik olacak biri varsa bilemiyorum bilen biri vardır diye yardım aradığım sitede sanki ifsacı yaftası yiyorum şaka gibisiniz
Haklısın sen de ama burdaki insanların doğru yönlendirme yapacağını sanmıyorum en iyisini doktor bilir yine ben de benzer bir şey yaşadım bu hafta konumda var doktor teşhis koydu bugün tedavi olucam. Burdan yöntem öğrenip denesen daha kötü de olabilir eğer acı veriyorsa hastaneye gidip sonda taktırabilirsin.

Negatif çıktı hepsi [hiv hpv]. İlacı kullanıyorum düzenli olarak baskılaması gerekiyor ama işe yaramıyor. Ve inanılmaz ağrılı sancılı WC çıkmak özellikle daha etkili bi yöntem olarak sarımsak sürmeyi bile düşündüm
Bende de var Behçet evet çok ağrılı içi iltihap doluyordu benim yürüyemiyordum bile sonra iyileşmeye yakın patliyordu.
Bazen de aft şeklinde çıkıyor.
Bağışıklık düştüğü zaman daha fazla atak olabilir.
İlacı içmeye devam etmelisin kırmızı değil mi ilaç küçük.

Yani salak mısınız demek istemiyorum sağlıkla alakalı bişey koymuşum ne mal adamsınız sanki seksi tahrik unsuru var cidden yaşamayan bilemez Allah verirse bi gün görürsünüz nasıl çare arandığını
İllaha seksi tahrik unsuru olmasına gerek yok cinsel organının resmini de atmazsın yani. Üsluba bak bir de. Saygısız. Sen ne yaptın da Allah sana verdi demek ki derler adama...

Bende de var Behçet evet çok ağrılı içi iltihap doluyordu benim yürüyemiyordum bile sonra iyileşmeye yakın patliyordu.
Bazen de aft şeklinde çıkıyor.
Bağışıklık düştüğü zaman daha fazla atak olabilir.
İlacı içmeye devam etmelisin kırmızı değil mi ilaç küçük.
Evet evet günde 3 kez kullanıyorum suan atak dönemlerinde ayrıca iğne kullanıyorum

genital herpes olmadigina emin misiniz ?

X