VAJina ve anüs beyazlatma

Milanoos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
12
4
34
kızlar mrb benim bikini bölgem ben anüs tenime göre biraz koyu. Ben bembeyaz olmasını istiyorum beyazlatma işlemi uygulayan varmı işe yarıuormu merak ediyorum bende yaptırcam?

Bembeyaz oldu diye bişey yok aslında daha çok pembeleşiyor açık tonlarda.Ben yaptırdım çok koyuydu genital bölgem memnun kaldım.İşlemi Esra Çabuk Cömert Yaptı.Toplamda 2000 tl ödedim.

Bembeyaz oldu diye bişey yok aslında daha çok pembeleşiyor açık tonlarda.Ben yaptırdım çok koyuydu genital bölgem memnun kaldım.İşlemi Esra Çabuk Cömert Yaptı.Toplamda 2000 tl ödedim.
ten renginiz esmer mi.bende düşünüyorum ama bulundugum şehir de varmi bilmiyorum.koyu idi zaten.lazerde yanınca iyice kapkara oldu

eh yani koyu idi epey.ama şimdi daha kötü
Ten rengine göre açılır diyolar ne kadar doğru bilemem ama bi doktora git inşallah istediğin renkte olur yukardaki hanfendi esra hanımı önermiş kendisi Ankara’da. Ankaradaysan git bi görün derim geçmiş olsun sanada bende gideceğim ama öncelikle lazer yaptırmam gerek ondan sonra gideceğim yaptırırsam sanada söylerim sonucu

Oranin renginin kol alti gibi birazcik farkli olmasi garip degilki? Tuyler icin lazere gidiyorum.. cildimde killar bittikce o farketti mesela renginde..

kızlar mrb benim bikini bölgem ben anüs tenime göre biraz koyu. Ben bembeyaz olmasını istiyorum beyazlatma işlemi uygulayan varmı işe yarıuormu merak ediyorum bende yaptırcam?

Benbeyazi duymadim ama birkac yontem var. Bilgi paylasabilirim biraz arastirmistim ben de.

Ben lazerle yaptirdim.İslemi Esra Cabuk Comert yapti.Olmasi gereken renk tonuna donusturdu bolge.İslem sirasinda uyusturucu krem kullanildi.Aci hissettim ama cok fazla degil.İslem sonrasi normal hayatima devam ettim.1 ay kadar suruyor cildin yenilenmesi

Ben lazerle yaptirdim.İslemi Esra Cabuk Comert yapti.Olmasi gereken renk tonuna donusturdu bolge.İslem sirasinda uyusturucu krem kullanildi.Aci hissettim ama cok fazla degil.İslem sonrasi normal hayatima devam ettim.1 ay kadar suruyor cildin yenilenmesi

Merhaba canım peki soyulmaların ne zaman başladı benim bir hafta olmadan deri soyulmaya başladı normal mi çok tedirginim şu anda ben de buradaykenlıyım en azından iç bacak rengim kadar açılmasını istiyorum bu kadar açılacağını düşünemiyorum doktor biraya açılacağını söyledi

Merhaba canım peki soyulmaların ne zaman başladı benim bir hafta olmadan deri soyulmaya başladı normal mi çok tedirginim şu anda ben de buradaykenlıyım en azından iç bacak rengim kadar açılmasını istiyorum bu kadar açılacağını düşünemiyorum doktor biraya açılacağını söyledi
Normaldir hemen baslayabilir canim kime yaptirdin sen Esra hanima ise arayip sorsana her konuda yardimci oluyor tum sorularinla ilgilenir.

Bir sorum var size,benim şuanki hali tam olarak kararma değil,yani beyaz tenliyim ve eskiden dış dudaklar da tenimle aynı renkti ama şuan böyle koyu kırmızı gibi bir rengi var.Kararma iyice artmadan işlemi yaptırırsam tekrar beyaz olabilir mi acaba?Hani afedersiniz ergenliğe girmeden tüy çıkmadan önceki hali vardır ya öyle bir hale gelmesi imkansız dimi🙄

X