Vajina topları kegel egzersizi

lara atina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
14
2
Merhaba arkadaşlar kegel egzersiz toplarından kullanan var mı yada başka birşey daha var kasları Sıkmaya yardımcı Deneyip kullanan fafdasını gören var mı acaba ¿

Merhaba, ben bu toplardan yurt dışından aldım. Benim aldıklarım 6 adet ve farklı ağırlıklarda. En hafifinden başlayıp kullanmak lazım. Kaslar geliştikçe ağırlığı arttırmak gerekiyormuş. Ayakta kullanmaya çalıştım ama durmuyor, 5 dakika sonra çıkmaya başlıyor. Yatarak kullanmaya başladım şimdi. Sonra ayakta deniyeceğim. 3.doğumdan sonra aldım, çünkü idrar torbası sarkma sorunum var. Yurtdışındaki bloglarda yumurta şeklindeki mermerlerin kullanılabileceği yazılıydı. Geçen turistik bir gezi yaptık, yumyrta şeklindeki mermerlerden vardı. 5- 10 ₺ civarındalar. Onlardan alıp önce yatay sonra dikey deneyebilirsiniz. Bir sürü para vermeye gerek olmaz. Dikey olunca yerçekimi dolayısıyla otomatik düşüyorlar zaten😉

Ben hic ummadigim yerden buldum caresini.Bi spor programi yaptim chloe tingin.Kalca egzersizleri vardi.Onu yaptigim gun cok daralma oldu ki ben 2 dogum yaptim ve cok genisleme oldu.3 haftadir spor yapamadigim halde hala dar.Isteyen olursa anlatabilirim.Konu acmayi da dusundum ama yorumlara yetisecek vaktim olmadigi icin acmak istemedim

Ben hic ummadigim yerden buldum caresini.Bi spor programi yaptim chloe tingin.Kalca egzersizleri vardi.Onu yaptigim gun cok daralma oldu ki ben 2 dogum yaptim ve cok genisleme oldu.3 haftadir spor yapamadigim halde hala dar.Isteyen olursa anlatabilirim.Konu acmayi da dusundum ama yorumlara yetisecek vaktim olmadigi icin acmak istemedim
Siteyi kopyalayıp yapıştırabilir misin? Youtube'da baktım, hangisi olduğunu bilemedim😬

X