Vajina sol ic dudakta gecmeyen yanma acı ve küçük şişlikler

Evhamli123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
480
427
Merhaba arkadaslar yaklasik 2 3 aydir vajina sol iç dudak içinde küçük şişlikler var. Ilk başta küçük çizikler şeklinde canım yanmaya başladı 1 2 hafta içinde geçti 1 hafta arayla tekrar sol iç dudakta farklı yerlerde yara benzeri seyler çıktı bakıyorum bakıyorum gözükmüyordu ama boyle cizilmiste acıyor gibiydi.
Şuan ise yine sol iç dudakta küçük şişlikler var acıyor.Ve hicbir zaman sağ tarafa geçmiyor sadece sol iç dudakta küçük yuvarlak şişlikler var Korkup internetten araştırma yapmaya başladım hpv miyim diye fakat görünüş olarak uzaktan yakından alakası yok zaten çok dikkatli bakınca görüyorum. Küçük şişlikleri. Acısı sinirimi bozmaya başladı artık.
Önümde bir sınav var doktora gidip kötü bir şey çıkar da kafama takarım diye gitmiyorum. Sınava az kaldi. Stresten mi diyeceğim de stresten de vajina icinde bu tarz şeyler çıkar mı bilmiyorum
Başına böyle bir sey gelen varsa yardımcı olabilse çok memnun olurum 🙏

Giydiğin çamaşırla alakalı olabilir hatta kullandığın deterjanla da.
Evde iç çamaşırı giymiyorum bir şey değmesin bir sorun çıkmasın diye çok dikkat ediyorum ama hâlâ küçük şişlikler devam ediyor 😔 nasıl geçer ne yapmam gerek korkmalı mıyım hiç bilmiyorum.. Çok stres oldum bu durumdan ötürü. 50 gündür de adet olmuyorum bu arada. Âdetlerim hep düzensiz ondan olduğunu düşünmüyorum aslında ama neden böyle olur ki.. 2-3 aydır en fazla 1- 2 hafta rahat edebildim bu süreçte

Evde iç çamaşırı giymiyorum bir şey değmesin bir sorun çıkmasın diye çok dikkat ediyorum ama hâlâ küçük şişlikler devam ediyor 😔 nasıl geçer ne yapmam gerek korkmalı mıyım hiç bilmiyorum.. Çok stres oldum bu durumdan ötürü. 50 gündür de adet olmuyorum bu arada. Âdetlerim hep düzensiz ondan olduğunu düşünmüyorum aslında ama neden böyle olur ki.. 2-3 aydır en fazla 1- 2 hafta rahat edebildim bu süreçte
Doktora görün için rahat etsin

X