vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

Bunda ne var sorun edecek? Dünyada ki her kadının öyle.Estetik operasyon yaptıranların dışında tabi(!) Vücudunuzla oynamayın kızlar.Herşey doğal haliyle güzeldir.Şahsen ben erkek olsaydım ağzına burnuna estetik yaptırmış, orasını burasını kestirmiş bi kızla evlenmezdim.Zaten iç dudakların uzun olması en makbulü; Hem cinsel ilişkiden daha fazla zevk almak ve vermek için, hemde görüntü gayet hoş bence.kesiklerin halini görmediniz mi hiç iğrenç bence kızlar denemeyin.Erkeklerinkinin boyutu tipi ne olursa olsun geliyolar öyle karşınıza sizde hoşnut oluyosunuz her şekilde değil mi? Aynı şekilde kendinizinkini düşünün:)

Bence uzunluk kısalık sorunsa neden kısaltmasın kı hem ne alaka kestırenlerın'' ki çırkın olduğu.....kısa nın görüntüsü 1000 kat daha iyi...

2. bayan yazmışsa erkeklerınkıde aynı değil ne alaka erkeklerle beraber olduğu....hangı devırde yaşıyoruz kı tabı her erkeğinki aynı değil....tv, ınternet dergıler var...ınsan ıllakı yatması gerekmiyor bunları öğrenmesi için =D

Sevgili papatya1989 birincisi erkekler beyaz tenli kızları seviyormuş diye bir durum yok. Bu kişiye göre değişir. Böyle olmasa dünya kadınları yana yakıla bronzlaşmaya çalışmazlardı değil mi? Önemli olan derinin rengi değil, sağlıklı olmasıdır. İkincisi her beyaz tenli kadının vajinası pembe olmaz. Buda da genlere bağlı bir durum. Yani sizin vajinanız normalde pembe değilse, onu pembe hale getirmek için yapacağınız işlemler sonuçsuz kalacağı gibi cildinize zararda verebilir. Siz gerekli temizliğinizi yapın, örneğin jilet kullanıyorsanız farklı yöntemler deneyin. Mesela lazer deneyebilirsiniz. Vajinanızdaki travma azaldıkca rengide zamanla cok acılmasa da acılabilir. Ayrıca sorununuz gercekten bir sorun mu? Kaç tane vajina gördünüz de kendinizinkiyle kıyaslıyorsunuz? Kendini sevmek, kendine güvenmek, hayatı sevmek erkeklerin asıl başını döndüren budur. Yoksa bakın magazin hayatına. Çok güzel hatunların bile evliliği bitebiliyor değil mi?

o karartının sebepleri, çok kot pantolon giymemiz pamuklu olmayan çamaşırlar giymemiz... hava almayan yer kararıyo üstüne üstlük bide ağda jilet var ki mafoluyor ten.
internette beyazlatıcı kremleri çok duydum. ama en güzeli pudra. temzledndikten sora her gün pudra sürün güzl oluyo. kalıcı bi çözüm değil ama kafayı takacakta bi sorun değil bence.

bu derdin kesin bir çözümü yok galiba bende ağda kullanamıyanlardanım ama birgün cesaret edip lazerle kökten temizleticem aldırdıkça azalıomuş ya.sonra 1 sene boyunca iyi bir bakım limon pudra vs belki ozaman eski haline döner benmde kızken toz pembe iyi bir görünümü vardı doğum du jiletti derken mahfoldular gerçekten bir bayanın kendine bakması güzelleşecek çözümler bulup kendiyle ilgilenmesi özgüven veriyo hele birde sonuçlar olumluysa eşiniz tamamen deişiyo sonuçta özgüveni tavan yapmış bir hatunla evli olmayı her erkek ister dimi ama:)

Bence bunlar önemli değil canlarım.önemli olan doğallık.şimdi yukardaki arkadaş doğru demiş.siz erkeğinki büyük küçük diye ayrım yapıyor musunuz?durum aynı.

Divine Deriere diye bir krem var.. yuzde yuz sonuc veren bir krem.. dus jeli vs de var ama kremi yeterli oluyor.. ustelik her bolgeye de kullanabiliyorsunuz. ebaydan alabilirsiniz adini yazarsaniz goruceksiniz.. amerikadan da siparis edebilirsiniz yolluyorlar...

benim beyaz ama jiletle alınca kötü oluyo ağda tertemiz yapıyo ölü deriyi alıyo ve bembeyaz yapıyo

merhaba hanımlar,
bende de aynı sorun var.
kol altı lazer epilasyona gidiyorum esteworld'e{isim vermek sorun olmuyordur umarım.}kol altının rengi çok koyu diye bir krem önermişlerdi bana.kremi orada satıyorlar. adını hatırlamıyorum. kullandıktan 20 gün sonra filan ciddi bir renk açılımı olacağını söylemişlerdi. fiyatı 80TL civarıydı.henüz almadım.belki bu krem genital böyle içinde kullanılabiliyordur. ya da belki genital bölge için özel krem vardır. bir sonraki seans da daha detayı bilgi alacağım ama daha 2 hafta var.

hiç bir erkek dur açta bi inceleyeyim nasıl bişeymiş bu şey demez . sen kendin incelediğin için sana çok kötü gelebilir ama inan eşin farketmeyecektir bile.
ayrıca oranın renginin koyu olması çok normal güneş görümüyo bişi görmüyo ağda ile açılma olur sonuçta jilet üstten kesiyor kıl kökleri deri altında kaldığından köklerin verdiği koyuluğu ağda veya epilasyon alacaktır. onun dışında normal ten rengin gibi olmasını da bekleme. rahat ooool

Benim adetim sadece üç gün sürer. jilet de çok nadiren kullanırım. ağda da yapmam o bölgeye. diyeceksin ki e peki neyle alıyorsun. eldivenle alıyordum. ama bende de var o bölgede renk koyulaşması. yani şu şu sebeplerden oluyor dedikleri sebeplerin hiç biri hayatımda olmadığı halde. o yüzden ben bunun genetik olduğunu düşünüyorum. geçeceğini de sanmıyorum. pişik kremi geçirir diye okudum bu forumda denedim işe yaramadı yine aynen pudra deneyenler var o da işe yaramamış. internette satılan kremlerden de fayda gören yok. o yüzden kabullenmeye çalışsak iyi olur

Kendini sevmek, kendine güvenmek, hayatı sevmek erkeklerin asıl başını döndüren budur.

muhteşem. kesinlikle bayıldım

merak ettim bu sayfaya girdim ilk defa sey koyulugu diye bisey duydum ya arkadaslar allah askina siz milletin sey rengini nerden bilceksiniz kimin pembe olur ya bebekmiyiz bizi pamuk gibi olup pembe olsun sonucta ergenlikle bir bütün vücudumuz deisiyo bi kere tüylü olan bi bölge madem bu kadar dert ettiniz anüs kismida siyah sonucta pembe deil onuda dert edin bari ama orasi görünmüyo diceksinizde yani bu yasta orayi pembeye dönüstürmek imkansiz yani sonucta bizler yetiskiniz nasilki bi cocugun gögsü yok bizim varsa oda ayni bence ama acikcasi benimde kafami karistirdiniz bunun standart biseyi armi yani su sekilde olanlarinki en güzelidir diye en güzeli nasil nerden bilicez

bence beğenmeyen erkek varsa girsin kendisi araştırsın bulsun ve napıcaksa yapsın. Ama önemli olan insanın kendisinin memnun olması bence.

valla canım yaa alemsin ne var bunda konuyu bayağı olmuş açalı ama yeni gördüm ee evlenmişsindir naptın geçtimi iimi psikolojin merak ettim ben evlendiğimde nasıldı bilmiyorum ama şuan hala koyu hemde oooo nezamandır 3.5yıllık evliyim ve eşimden bu konuda ne bi tepki aldım nede utandım banane canım beğenmiyorsa gitsin falan dermişim bırakmaaammmmvalla hiç takmıycaksın böyle şeyleri koyver gitsin ben hiç uğraşmadım rengi açılsın diye benim başka problemlerim var söylemiyim şimdi utandım

arkadaşlar bu konunun jiletle fln alakası yok.ben hiç jilet kullanmadım ama bendede siyahlık var.bence o cilt tipinden kaynaklanıyor ha bide bir tür mantar die duymuştum.çaresini bulursan banada yaz.ben bulamadım çünkü.fucidin krem kullandım.piyasada satılan kremlerden sipariş edip kullandım ama nafile

Cok sıkıntı yapmıssın ama bosa konusmana bıle gerek yok rahat ol ve emın ol bosa sıkıntı yapmısım dıyeceksın bence o renk sıtresı degıl

Geneldede koyu renklı ınsanlarda oluyor

Alakası yok.Tenim süt kadar beyaz ve pürüzsüz ama orası basbayağı koyu :S Üstelik bende de içdudaklarda sarkıklık sorunu var.Bikini bile giyemiyorum siz düşünün.Çevremde kusursuz olarak adledilen biriyim ama dış görüntümle oranın görüntüsü ters orantılı.Evli değilim neyse ki.Sarkıklığın çaresi var ama koyuluk olayı insanı bunalıma sürükler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…