vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

Geneldede koyu renklı ınsanlarda oluyor

Alakası yok.Tenim süt kadar beyaz ve pürüzsüz ama orası basbayağı koyu :S Üstelik bende de iç dudaklarda sarkıklık sorunu var.Bikini bile giyemiyorum siz düşünün.Çevremde kusursuz olarak adledilen biriyim ama dış görüntümle oranın görüntüsü ters orantılı.Evli değilim neyse ki.Sarkıklığın çaresi var ama koyuluk olayı insanı bunalıma sürükler.

bendede aynı sorun var canım koltuk altımda öle koyu çok kötü bi durum hatta vajidana sivlce kıl dönmesi fln var ama bunlar için bi jinekologa yada bi cildiyeye gitmek gerekir bence sen bi git yoksa burda kulakdan dolma bilgilerle olmas canım ama yılan yağı sabunun ten rengini açtığı söyleniyor bu sitedede var onuda bi dene istersen

canım temizliğini iletle yapıyorsan ondan oluyordur öyle ağda yapman lazım ayrıca bence takma kafana o kadar sorun olmamalı yani. Hem nişanlına söylemeseydin anlamayacaktı belkide. :) ama bence takma o kadar çok rahatsız oluyorsa dr git istersen

ben evvelki gün labioplasti oldum. mis gibi oldu. ne acı ne sızı hiç bişi yok, oturuyorum yatıyorum, işiyorum gayet rahat. 5 dakkada pıt diye koyu renkli iç dudakları kesti ve şu an bebek gibi pespembe bi kukum var çok güzel oldu. kafaya taktığınıza degmez gidin yaptırın. ha kafaya takmamak en güzeli tabi çünkü emin olun erkeklerin umrunda bile değil.

koptum ya oturuyorum,kalkıyorum,işiyorum:)))))))))))))böööööööööööööö geçmiş olsun ne diyeyim:)))

evli olsaydın aslında ne kadar gereksiz bir takıntı olduğunu anlardın. zihnimizdeki mükemmeli aramaya çalışmak elimizdekilerini kaybettirir. psikolojimizide bozar.

gittiğim ağda salonundaki bayan bana dedi ki kabak suyunu çıkar iyice..sür kararan yerlere..bende bugün başladım canım ..umarım faydası olur

arkadaşlar expigment diye bi ilaç var, istediğiniz heryere sürülebilir, yüzdeki tendeki ve vajinadaki koyulukları pigmentleri öldürerek azaltır.. hergün sürerek zamanla kararıklığın geçtiğini görürsünüz, bu ilacı yüzünüzdeki lekeler için de kullanabilirsiniz

bilmıyorumki keseden düzelirmi veya renk açılırmı denemek lazım cok rahatsız edici bu ne böyle yaaa nfret edıyorum gercekten teşekkür ederim yardımın için

canim sende ne derecede oldugunu bilmiyorum, ama kisiye göre ve ten rengine göre degisiyormus vajina rengi olabilir yani tabi icduraklarin da büyük dudaklara bakarak kisa olmamasida anormal degilmis.icin rahat etmiyorsa doktora görünebilirsin

suna dumankayanın bir formülü vardı doğal yöntemlerle hazırlanan ondan bir deneseniz.şu an aklımda değil ama bir tv programında duymuştum internet sitesindede yazıyordur.benimde koltuk altımda renk koyuluğu var onun için uygularım diyordum görmem iyi oldu bende deniycem.birde sıcak ağda sürüncede koyulaşıyormuş.sir ağdalar şeker ağdalar sıcak uygulanıyor bölgeye oda renk koyuluğu yapıyormuş diye duydum.ne sürsek bi zararı var napcaz bilmiyorum.düğüne kadar bi çözüm bulursun arkadaşım uygularsın suna dumankayanın formüllerini.tadını çıkar bence takıntı haline gelmesin sende

Evlendikten sonra boşu boşuna kendini üzdüğünü farkedince daha çok üzüleceksin neden boşyere kendimi üzmüşüm diye herkez bir olmazki ağlıyormuşsun ne gerek var hem bbelkide bu senin evliliginde bir avantaj olacaktır nerden biliyorsun erkekler farkı her konuda severler bunu unutma ve şuda varki evlendikten sonra göreceksin eşin dışıyla değiliçiyle ilgilenecek büyük ihtimalle rengini farketmeyecek bile :) boşuna sıkma canını

evlilik bir hayat arkadaşlığıdır bence böyle bi problem kafaya takmaya değmez,ki problem bile değil bu,ağda,jilet,makine gören her vajina aynı sonucla karşılaşıyo doğal olarak.bi de kapalı bi alanda olup hayat boyu pek güneş alma fırsatı yakalayamadığından herkeste illaki bi kararıklık mevcut makyajlanmış,estetik yapılmış,hatta bisürü işlemden geçmiş kadınlarla kendimizi kıyaslamayalım hic en iyisi.biz böyle mutluyuz amannn

Herkese merhaba oncelikle.. genel olarak konuyu okuyunca.. koyuluktan ziyada vajina bilgisinde skinti oldugu anlasilmakta.

bilmiyorum yaslar medeni durumlar veya anotomik ve cinsellik bilgiler ne durumda (herkes icin demiyorum) ama oncelikle genel hatlari ile vajinayi tanimak lazim sanirim bir cok kisi bilgisiz. cunku ic dis dudaklar bunlarin yerleri genel ebatlari oranlari clitoris in yeri ortalama sekli büyüklügü... vajina ve idrar deliklerinin yerleri gibi temel bilgilerin eksikliginden konular genelde hedefinden sasiyor.

bunlari tam olarak bilmeden rengin normalmi koyumu vs mi diye kisinin kendisinin vajinasini yorumlamamasi lazim. ki renk herzaman normaldir

derinin her yerinde oldugu gibi belli katsayida koyulasma yada acilma yasam icinde olabilir. ama cokkoyu diye anormal olmaz.

ha erkekler severmi yada onemsermi diye soranlara .. sarisin esmer kumral bugday vs .. herkes hepsini severmi hayir. seven erkek de olur sevmeyen de. insana gore degisir.. ama evlilikte herkes kusuru ile gelir.. (kusur diye rengi kastetmiyorum) sonra orta yolda bulusulur hayat devam eder.. bunu takmamanizi oneririm.. ama sunuda herkes bilsin ... aman erkekler oranin renginemi bakacak onlar onemsemiyor vs tarzi yorumlara katilamayacagim..

eger erkek orayi onemsemiyor .. onu sevmiyor(elle opme ile bakis ile vs le) ise zaten cinsellikte bi skinti var demek kanimca.. ama sevmek icin renk sart degil..

ask bence onemli olan..yoksa vajina i tek salt olarak düsünürsek.. vucudun geri kalani olmadan insanlarin yuzde 99 u onu begenmez niye begensin.. salt hali ile yanlis anlasilmasin.. keza anüs de ayni.. onu sevdiren aidiyetlik ve ait oldugu kisinin sevgi ve paylasimidir.

Canım emin ol erkekler bunu umursamaz :) deneyimle sabit. zaten gördükleri 3 saniye sonra olayın geneline bakıyorlar
eline hiç renk karelası alıp dolaşan erkek görmedim bu konuda :))))))

lütfen genelleyerek konusmayın bazı erkekler bazı kadınlar diyin lütfen herkes adına konusmayın ve kötü yorumlarda yapmayın ki herkesin hakkına girmeyin lütfen bazı yorumları okurken sinir oldum resmen genellemeyin lütfen erkekleri veya kadnları

bu arada ALLAH hepimize sifa versin amin ve baska belli sehir insanlarının söle oluyomus fln diede yorum yapmayın gıybete cok dikkat edin kardslerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…