vajina koku giderici sprey kullanan var mı?

bynmtf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
54
1
Kızlar sürekli duş almama ve vajinamı sürekli hijyenk mendillerle silmeme rağmen pis bir koku var hergün iç çamaşırımı hergün değştiriyorum hem akıntm hemde akntıyla beraber idrar geliyor ne yapcağmı bilmyrm nasıl gitcek bu koku ilşkiye girmeden önce duş alyrm ama eşm koktuğunu söylüyor ne yapcam yardm edin ne olur

Canım farklı bir durum olabilir en sağlıklısı jinekologa görünmen.Yediklerine de dikkat et soğan sarımsak tarzı şeyler de yapabilir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canm soğan sarımsak yemiyorum pek ama kadn doğuma gittm bir kere akıntı için ilaç kullandm hiç fayda etmedi

Canim cok gecmis olsun.. bi rahatsizlik baslamis ama srn hissetmiyo olabilirsin. Iltihap olabilir bu mantar olabilir.. insallah sagliklisindir.. ayni dert bende de vardi watsons'dan banyoda kulkanilacak bi jel aldim. Gecirmese dr hafifletti. Bakteri öldürme durumu varmış diye almistim az da olsa ise yaradi..

Saol cnm, sebamedn jeli varmş ondan olmayı düşünüyorum çok kötü biri durum ne yapcağmı şaşırdım

İnşallah. Cnm ya çözüm arıyorum işte .s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…