Vajina Estetii

ben de vajina daraltma estetiği oldum. doktorum kocamdı ve tam manasıyla mahvetti. şu an paramparça görünüyor ve kocam kendi hatasına rağmen benimle ilişkiye girmek istemiyor. sizce ne yapmalıyım kızlar?

valla ne dicemi bilemiyorum.ama üstüne gitme zamanla kocanın sana yaklaşımı düzelir.ne zaman oldun bu arada canım ya?

bence senin kocana penis küçültme operasyonu yapmak lazım. o zaman ancak halini anlar klava:

hem kendisi hata yapmis hemde kendisi yaklasmiyor
senin yerine olsam baska birini bulup yeni kiz gibi düzelttir adamida yanima sokmazdim

gercekten bende cok güldüm fil kulaklara aynı drti yaşaynlar bilir ancak bende aynı sorunu yaşıyoum fakat cesaretimi toparlamam gerkiyor bide arkadas gibi sonuç kötü olursa kabus gibi olur galibasenağlamasenağlamasenağlama

ayy canım kocanın yaptıgı şeye çok üzüldüm .. bence karşına al bi güzel konuş silkele onu, yaptıgı çok yanlış .. kendi hatası yüzünden seni niçin üzüyor ki?!

canım çok üzüldüm , senin ilk ameliyatını yapan bakırköydeki Burcu K.A. mı ? bende ameliyat oldum dikişler attı da glaiba..özelden mesaj da atabilirsin burda yasaksa isim vermek ..

bnede bursada ariyorum iyi bir dr. kadin olacak haberiniz olursa duyurulur

ben bu ameliyatı bi buçuk ay önce istanbulda dr aylin hanıma oldum,çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim, bende sizin gibi doktor arıyodum ve bu forumda yazılanları okuyup aylin hanıma olmaya karar verdim, keşke daha öncesinde böyle bi ameliyatın olduğunu bilip olsaymışım

tşk ler, ben 1700 ödedim,tüm masraflar dahil, özel hastanede yaptı ameliyatı, müayahanede olmuyo, hastane çok rahat ve iyidi, o ücretin içinde hastahane masraflarıda dahil,yani 1700 dışında ekstra hiç bi ödemem olmadı,bu ameliyatı gerçekten çok iyi yaptığına eminim, çok tatlı ve samimi pişman olmaycksın,ben menun kaldım hemde çok.

canım adına bende sevindim memnun kalmam çok güzel peki sadece labiumlarımı aldı yoksa klitorise mudahale edildimi yani tamamen gözene batan bir de birşryler kalmış burayı alıvermiş dedinmi

birde ameliyathanede oldun sanırım lookalmı genelmi yoksa lokal+sedasyonmu oldun kaç günde iyileşti ameliyat bölgen

merhaba canım aylin hn. kim, yani soyadı nedir muayenesi nerde iyileşme süresi ne kadar, birde hastanede kalmak gerekiyormu

slm kimbilir
bende labioplasti hakkında araştırma yapıyorum dr.aylin karanlık ve dr harun özkan bun dr ların iyi yaptuklarını burdaki önerilerden gördüm
dr . aylin hanımı aradım fiyat aldım tlf. görüşmesinden bile güven veriyo
dr harun özkanı aradım oda gayet iyi konuştu aydınlattı ameliyat hakkında bir takım şeyler söle di güven verdi
maddi gönden bir denk getirsem hemen olurum
iyileşme süreci ni sordum hastanede yatmıyosun lokal yapıyormuş çok ağrın olmuyormuş 3 gün dayanabilcen bir ağrın oluyormuş 1 hafta da iyileşiyormuş

labium ve kilitorisi tek taraflı yaptı, çünkü benim ikiside tek tarflıydı, yani kilitoriside düzeltiyo, yinede ameliyatan önce kilotoriisde düzeltmek istediyinizi söyleyin çünkü ben düzeltmek istediyimi söylemiştim, ameliyatan bi sonraki gün işime gidebildim, iyleşme süresi çok hızlı ve hiçççç iz kalmıyo çok doğal, neyi ne kadar ve nasıl yapacağını biliyo, zaten ameliyatan önce anlatmıştım nasıl istediyimi, tahmin etiyimden bile güzel oldu.

tatlım bende bi konuda fikir almak istiyorum bende evliyim bu sıkınıdan bendede var ( eşim sroun olmadığını sölesede görüntü olarak çok rahatsız oluyorum.2 sorum olucak :)) 1.dıştan bakıldığında klitorisin gözüküyomuydu 2.eğer gözüküyosa klitorsinide ameliyat esnasında herhangi bi işlem yaptımı? şimdiden tşk ederim

guldenyacım bide tek taraflı yaptı derken ne demek istedin tam anlayamadım.yani sadece örneğin sağ tarafımı yaptı hangi bölgede göze batar bi bozukluk varsa otayımı yaptı??

Arkadaslar ben vajina daraltma operasyonu oldum. Cok memnunum. 2500 tl civarinda. Sorun icteki genislikse kadindogumcular yapiyor ama dis goruntude sorunlu ise plastik cerrahlar yapiyor. Normal dogum kim ne derse desin genisletiyor durmayin yaptirin derim. sonuc super

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…