Vajina Estetiği (Pubis/Venüs estetiği)

dogrulukperisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
90
43
31
Arkadaşlar herkese merhaba, aslında çok fazla kadının rahatsız olduğu bir konudan ben de muzdaribim; pubis.
Pubis denilen yer, bikini ya da dar bir kıyafet giydiğimizde önümüzde çıkan şişlik. Bu kısımdan çocukluğumdan beridir mutsuzum, artık buna bir çare bulmaya ve rahatlamaya karar verdim.
Pubis estetiğim için doktor aramaya başladım ve doktoruma karar verdiğim an hiç zaman kaybetmeden bu şişliğimden yağımı aldırarak kurtulmak istiyorum. Daha önce yaptıran veya yaptırmak isteyenler bu başlık altına toplanabilirler. Herkese mutlu günler dilerim.

Pubis ameliyatımı oldum bugün, kendime geldim ve buraya yazmak istedim. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Öncelikle ağrı sızı hiçbir şey yok, yürümede zorluk yok, gayet iyi ve kolay gidiyor şimdilik. Düşündüğümüz gibi ağrılı, acılı ve zahmetli durmuyor diğer ameliyatlar gibi.

Bugün ikinci günündeyim, hastaneden çıktığım için iğneler yok tabii sızlamalar başladı. Ama tabii ki diğer ameliyatlarla kıyaslanamaz, sanki çok spor yapmışsınız da öyle bi kas ağrısı hissediyorsunuz. Vajina tepesinden yağ aldırma ameliyatını tereddütte olan herkese şimdilik tavsiye ediyorum, ödemlerim gittiğinde dilediğimce tayt ve pantolon giyeceğim gün sayıyorum. :)

Hangi il hangi hastanede oldunuz kime oldunuz bide ücret neydi ne çok soru sordum:KK33:
Derken bir soru daha şişler ne zaman indi simdiki görüntü nasıl

Arkadaşlar herkese merhaba, aslında çok fazla kadının rahatsız olduğu bir konudan ben de muzdaribim; pubis.
Pubis denilen yer, bikini ya da dar bir kıyafet giydiğimizde önümüzde çıkan şişlik. Bu kısımdan çocukluğumdan beridir mutsuzum, artık buna bir çare bulmaya ve rahatlamaya karar verdim.
Pubis estetiğim için doktor aramaya başladım ve doktoruma karar verdiğim an hiç zaman kaybetmeden bu şişliğimden yağımı aldırarak kurtulmak istiyorum. Daha önce yaptıran veya yaptırmak isteyenler bu başlık altına toplanabilirler. Herkese mutlu günler di

Pubis estetiğim için doktor aramaya başladım ve doktoruma karar verdiğim an hiç zaman kaybetmeden bu şişliğimden yağımı aldırarak kurtulmak istiyorum. Daha önce yaptıran veya yaptırmak isteyenler bu başlık altına toplanabilirler. Herkese mutlu günler dilerim.
Beni aydınlatabilirmisiniz acaba bende bu operasyonu yaptırcam yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

X