Vajina daraltmayı eşimden gizli yapacağım.anlarmı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shewoman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
23
12
36
Merhaba arkadaşlar,ilişki sırasında cok fazla ıslaklık,sulanma,ara ara ilişki sınrası gaz sesi,sürekli peçete ile kurulayıp ilişkiye devam ediyorduk.eşimde bu durumdan rahatsızdı.özellikle bazı dönemlerde cok fazla sulanma bazı dönemlerdede kuruluk ve dar oluyordu.ama sürekli her ilişkiye girdiğinde bunun stresi derken.eşime soylemeden bu amleyatı olmaya karar verdim.acaba kendisi anlarmı.evet kuhakkak cok dar olduğunu farkedecek ama,zaten normal şartlar ilk ilişkiye girerken ağız kısmı dardı,süre ilerledikçe sulanmadan kaynaklı bollaşma oluyordu.anlamaz diye umuyorum.çünkü kendisi,bu tarz amelaytların oldupunu falan bilmez.

Neden söylemek yerine gizli oluyorsunuz? Sonuçta belli bir iyileşme süresi var cinsel perhiz süresi var.

Eğer eşiniz öğrenince tepki gösterecek biriyse bence böyle bir işe kalkışmayın çünkü gizlediniz diyelim elbet ilerleyen zamanlarda karşınıza çıkar bu. Bu sefer güven sarsıcı olur ekstra kafasında başka şeyler kurmasına da sebep olabilirsiniz istemeden. Benim eşim yapmaz demeyin erkek kafası bazen hiç beklemediğimiz gibi çalışıyor ve olmadık şeylerden şüphe duyuyorlar

Çünkü onu rahatsız eden bir durum olmadığını,gerek olmadığını söylüyor.
Beden sizin ve siz rahatsız oluyorsunuz bu kadar basit
Çocuk gibi arkadaş iş çevirmek yakışıyor mu size neyden korkuyorsunuz koskoca insansınız vajinanız için kocanızdan izin mi almanız gerekiyor
Gizlice ameliyat oldunuz anlamayacak mı sanıyorsunuz? Küçük düşürmeyin kendinizi. Hadi ameliyatta bir problem oldu ilk aranacak kişi eşiniz, karısı ameliyatta adamın haberi yok ne tepki verecek o zaman? Ameliyattan sonra bir sorun oldu nasıl açıklayacaksınız? Hastalandınız yada kaza geçirdiniz acilde doktor sordu daha önce geçirdiğiniz ameliyatlar neler diye söylemeyip hayatınızı riske mi atacaksınız söyleyip kocanızın güvenini kayıpmı edeceksiniz? Kocanızın size güven duymasının hiç mi önemi yok? Aynı şeyi o yapmış olsa?

Bence de bu saklayabilecek bir şey de değil hanımefendi söylemese bile hastanede sistemden görüp gayri ihtiyari söylense adam apışıp kalacak

ya yaptırdın 2 ay geçti eşin geldi canın aşırı yanacak ve ilk denemede yanıyor diye bırakan var illa ki anlar

Büyük bir ameliyat öyle gizli saklı yaptırmak ve sonrasında saklamak imkansız
yyaptıran tanıdığım da rahim ile anüs arasında ki yerde çürüme sonucu yırtılma oldu şu an da vajinadan anüs kısmı dışarı çıkıyor ve yama ameliyatını korkudan ve maddi acıdan erteliyor eşi de terketti bitik durumda
eşinin haberi olsun ve çok iyi bir dr bul

Bence de bu saklayabilecek bir şey de değil hanımefendi söylemese bile hastanede sistemden görüp gayri ihtiyari söylense adam apışıp kalacak
Millet 50 erkekle yatıp zar diktiriyor,sonra evlenşyor.zaten soyledim eşime,şehir dışındaydımkendisi,bişey demedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…