Vajina daraltma

zenc21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2022
6
0
24
Merhabalar ben daha yeni
Üye oldum yardımcı olursanız çok sevinirim vajına daraltma ve beyazlatma istiyorum ama daha öncesinden hiç çocuk doğurmadım vajınama işlem yaptırdığımda da ilerde çocuğum olmazsa diye korkuyorum açıkçası

Merhabalar ben daha yeni
Üye oldum yardımcı olursanız çok sevinirim vajına daraltma ve beyazlatma istiyorum ama daha öncesinden hiç çocuk doğurmadım vajınama işlem yaptırdığımda da ilerde çocuğum olmazsa diye korkuyorum açıkçası
Ben bı sorun olacağını düşünmüyorum. Çünkü bekarlar bile yaptırıyor. Öyle birşey olsa doktorlar onermez

Merhabalar ben daha yeni
Çocuk sahibi olmada sorun yasanmaz da normal doğum noktasında sorun olabilir. Ben de yaptırmak istiyorum ,bir doğumdan sonra genişledi ama ya ikinci bebek olursa diye araştırırken bir çok doktor sorun olmaz dedi . Bazıları normal doğum sorun olur sezaryen gerekir diyince ben de caydim. Şimdi 32 yaşındayım . 40 yaşına kadar ikinci çocuğu dogurmazsam yaptiricam 😁

Merhabalar ben daha yeni
Bir sorun olmaz diye biliyorum. Sadece doğumdan sonra tekrar bir işlemden geçmeniz gerekebilir. Ben de doğum yaptıktan sonra düşünüyorum

X