Vajen Estetii...

Merhaba canım ben Aylin hanıma vajinoplasti ve labioplasti yaptırdım geçen sene. daha önce de yazmıştım resmen iç dudaklarım fil kulağı gibiydi. gerçi bugün görüşmeye gitmişsindir ama ben çok memnunum. işinin ehlidir merak etme . Son iki senedir çok hastası var bu konuda. Ben bile 3 arkadaşımı götürdüm. Bi meme, bir de genital estetik çok yapıyor. Öptüm seni

canım anladığım kadarıyla bu soru seninde psikolojini bozmuş. iş arakadaşımın böyle bir problemi vardı ve 3 yıl bnun için uğraştı karar vermekiçin ben buna çok karşı geldim yapma etme diye sonuç ta iyi bir jinekoloğa gidip buameliyatı oldu çok cuzi bir fiyata ameliyat sonrası 10 günlük bir ağrı yaşadı çiş yaparken sadece:)))) ama iyileştikten sonra gördüüm manzara mukemmeldi resmen yeni bir vajina gelmişti yerine yani küçücük bir iç dudak ameliyatının sonucu mükemmeldi. ve bir anada arkadaşın kendine güveni arttı ve psikolojisi bir günde değişti. yani buseni gerçekten rahatsız ediyorsa tek diyeceğim kesinlikle yaptır. plastik cerrahi veya iyi bir jinekolog farketmez yapılan iş aynı. eğer ileride benimde böyle problemim olursa (deformasyon) bir an bile düşünmeden yaptırırım.

kizlar sonunda oldum dun agrim falan yok sadece fazla adim atinca aciyo ama okadar olmak isteyenlere olmalarini tavsiye ederim ayrica doktorum aylin hanim da cok iyi ve becerikli bir doktor iyiki ona olmusum hafif bir sislik var sag dudakta ama o da gececek . bu haliyle bile cok cok guzel inanin deger psikolojinizi bozup dusunmeye gerek yok ;; sormak danismak istetikleriniz olursa cevaplarim :)))

labiaplasty oldum sadece daraltma yaptirmadim dr aylin karanliga yaptirdim. 1,700 tl ye yapildi hastahne ortaminda tahliller ve ameliyat...

kataro canım senin adına cok cok sevindim....mutlu son işte...benim kendime olan güvenimi iyice arttıran sevgili doktorum aylin hanımın elleri dert görmesin....sende gün geçtikce daha iyi hissedeceksin kendini...profesyonel ellerde giden o fazlalıklar insana mutluluk veriyor...

peki canım sen evlisin eşin bu durumdan rahatsız mı ya da cinsel ilişkiyi de çok etkiliyor mu ben bekarım ve evlenmeyi düşünüyorum .:)

kızlar ben de oldum bugün 6. günüm ameliyat biter bitmez dinlenmeden hemen atladım masadan kayda değer şişim yok.hemen geldim neti açtım.yürümem normaldi yatmadım.sızıntım kanamam olmadı.sadece ilk gün çok az oldu.bence ilk haline göre arada dağlar kadar fark var.hiç geciktirmeyin hemen olun.kafaya takıp psikoloji bozmaktan daha iyidir emin olun sonuç.

kızlar doktorlar bu konuyu takmıyor doktorum bana bence çok gerek yoktur ama yinede bakalım seni rahatsız etmeyecek kadar küçültelim dedi.benim rahatsız olma sebeim benim 20 yaşından sonra büyüdü doktoruma göre o yaşa kadar hormonlar çalışırmış ve o da büyürmüş ve ani kilo alıp vermenin de sarkmaya etkisi varmış.ama benim bence yurtta kaptığım mantardan kaşımaktan sündü diyorum ya doğuştan değildi.bu çok kadında var nasıl ki ağzımız gözümüz farklı o da o şekilde farklı dedi.oldum çünkü pantoluma çamaşırıma sürtünüyor sıkışıyor iltihap oluyordu ve sonradan olduğu için psikolojimi bozmuştu.ben valla olacaklara jinekolog ve kadın doktor tavsiye ederim çünkü tamamen kesip atmıyorlar uygun estetik olacak şekilde küçültüyorlar onların bir işlevi var vajinanın ıslak kalmasını yararlı bakterileirn çoğalmasını sağlıyor.onlar olmasa kuruluk olur.ve kadın doktorumun dediği bir söz vardı erkek kendinde olmayan şeyin şeline ne kadar hakimdir.benimki çok doğal oldu.nettekiler gibi traşlı tamamen kesilip atılmış çirkin bir şey değil.çok kibar şekilde küçültüldü bence onlarsız vajina çok çirkin dümdüz kadınsılık seksilik yok.

Bende oldum bugÜn 10. GÜn ben plastık cerraha oldum cok estetk bence bırıcık_06 ya Şekıl konusunda katılıyorum benım amelıyatım uzamıŞ dudaklar pasta dılımı gıbı ÜÇgen parÇa cıkarılarak sonra uclar bırleŞtırılerek dıkıldı ve tamamen yok olmadı ama artık bır sarkma yok anlıycanız gerÇekten bu problem sızı rahatsız edıyorsa yaptırın bence benım eŞım hıÇ problem etmedı hatta olmamıda ıstemedı ama benım Çok ıstedıĞımı gÖrÜnce 5 sene sonunda ıkna ettım oldum.

ya kızlar herkes nerdeyse bu durumdan şikayetçi

acaba bende de sorun varda benmi anlamıyorum

bi anlatsanız yada resim falan var mı nette

selam kataro,aylin hanımın'a muayana olduktan ne kadar zaman sonra ameliyat için gün verdi?yani muayene olup ertesi gün ameliyat olabiliyor musun?

can ım bende nişanlıyım ve çokçekiniyoruım kimine göre sorun olmaz deniliyor ama sen zevk alınmadığıı söylemişsin

can ım bende nişanlıyım ve çokçekiniyoruım kimine göre sorun olmaz deniliyor ama sen zevk alınmadığıı söylemişsin

Gulcelciğim iç dudak estetiğinde haz almayı engelleyecek bir durum yok ki. Ancak klitorise müdahalede böyle bir problem olabilir. Ben oldum bu ameliyatı baya oluyor. Hiçbir problemim yok artık. Bu ameliyatı kendin için olacaksın. genital bölge estetiğinde problem olunca insan ister istemez kendini kasıyor ve çekindiğin için esas zevk alamıyorsun. Bence bu tarz bir problemin varsa Aylin hanımla bir görüş. Bu ameliyatı çok yapıyor en azından o sana anlatır.

Ayfergin cim merhabalar Öncelikle geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olmuştur.Bende ameliyatımı en geç 2 ay içinde Aylin hanıma olmayı düşünüyorum.Ameliyatın maliyetini söyleyebilirsen çok sevinirim.Görüşmek üzere

bilgi paylaşımında bulunan herkese teşekkürler, bu sorunun yalnız bende olmadığını görmek biraz da olsa moralimi düzeltti ,

sorum özellikle evli bayanlara,

bende vajina şeklimi beğenmiyorum ama ameliyat gibi bir şansımda olamaz ,
ileride evlendiğimde bu sorun olur mu? yani iç dudakların büyük ve sarkık olması cinsellikte sorun yaratır mı ya da erkekler bunu sorun yapar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…