vaginal enfeksiyonu olanlar

vaginal enfeksiyonu olup hamile kalan varmı arkadaşlar

canım bende vardı ama tedavi oldum ilaç verdi çok şükür geçti.Bende senin gibi enfeksiyon varken hamile kalabilirmiyim bişey olurmu diye sordum doktora,'böyle sağlıksız bir ortamda bebek olabililirmi dedi, olsa bile bi sürü risk taşır 'dedi. Düşündüm doğruydu tabi,mikrop olan bir ortamda bebek olurmu??,eğer sende enfeksiyon varsa hemen tedavini gör, ilaçlarını kullan sonra bebek gelir zaten.:CüvCüv:

selam canım bendede vardı 2 ay fitil kullandım ama geçmedi. tv de ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü duydum ve yaptım işe yaradı yap bence. hamile kalmayı zorlaştırabiliyormuş doktorum dedi... yalnız soğan kürünü yumurtlama döneminden önce tamamlayacak şekilde yap. süper geliyooo.
yarım kaynar suya, yarım beyaz soğan olacak ama soğan evde kullanılan dışı sarı soğan olacak içi beyaz olanı kullan. çay gibi demle 5 dk kaynat soğut iç her seferinde taze yap sakın bekletip içme...

bendede çok oluyo 5 yıldr olmuyodu bebiş dr fitil verdi ertesi ay hamiş oldum tabi oda boş gebelikti 4 ay oldu bu 5 ayım inşşalh bu ay olur bu ay temizlendikten sonra 6 günlük değişik bi fitil ve antibiyotik verdi bakalım beelki diyer ay işe yarar ama o ay eşimden ayrı kalcam artık kısmet

canım bende vardı ama tedavi oldum ilaç verdi çok şükür geçti.Bende senin gibi enfeksiyon varken hamile kalabilirmiyim bişey olurmu diye sordum doktora,'böyle sağlıksız bir ortamda bebek olabililirmi dedi, olsa bile bi sürü risk taşır 'dedi. Düşündüm doğruydu tabi,mikrop olan bir ortamda bebek olurmu??,eğer sende enfeksiyon varsa hemen tedavini gör, ilaçlarını kullan sonra bebek gelir zaten.:CüvCüv:

teşekkür ederim canım kullandım sanırım düzeldi bakalım bu ay olacakmı bebiş?senin varmı peki

selam canım bendede vardı 2 ay fitil kullandım ama geçmedi. tv de ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü duydum ve yaptım işe yaradı yap bence. hamile kalmayı zorlaştırabiliyormuş doktorum dedi... yalnız soğan kürünü yumurtlama döneminden önce tamamlayacak şekilde yap. süper geliyooo.
yarım kaynar suya, yarım beyaz soğan olacak ama soğan evde kullanılan dışı sarı soğan olacak içi beyaz olanı kullan. çay gibi demle 5 dk kaynat soğut iç her seferinde taze yap sakın bekletip içme...

peki hamile kaldınmı canım

canım tabiki tedavini olduktan sonra hamile kalabilirsin bu neredeyse her kadının yaşadığı bi sorun bendede vardı fitil ve antibiyotik vermişti dr o geçirdi ama ayrıca çokta dikkatli olmak lazım pamuklu iç çamaşırı kullanmk lazım sonra vajinayı tazyikli suyla yıkamak ve ıslak tutmakta enfeksiyonu tetiklermiş
ayrıca enfeksiyonluykende hamile kalabilirsin belki ama bence o geçene kadar korun çünkü düşüğün en büyük nedenlerinden biri enfeksiyonmuş canım

merhaba kızlarr bendede enf. varken hamile kalmıştım..ama düşükle sonuçlandı..bende kan pıhtılaşması yüzünden düşük olduğu anlaşıldı ama belki enf etkiside olabilir..
fitil ve ilaçla 1 haftada geçmişti bendeki..
bence böyle bir sorununuz varsa hemen doktora gidin ..önemli bir konu bu ihmal edilirse sorun dahada büyüyor..mantara .çeviriyormuş..
tedavisi var hemen tedavi olup kurtulabilirsiniz..
hepinize sağlıklı günler dilerim

X