uzun süren regli:(

çiçek 2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
220
0
arkadaşlar reglim doğumdan önce normaldi şimdi ise 10 günü geçiyor azaz geliyo ama çok bunaltıyo artık beni. korkuyorum pazartsi randevu aldım dr gidicem ama çok endişeliyim kötü bişey çıkmaz umarım. varmı aynı dertten şikayetçi paylaşırsanız sevinirim...
ağrım sancım yok biriki gün geciksede düzenli oluyorum ama bitmek bilmiooo
:bbo:CADIARZUCADIARZU

valla aynı dertten ben de muzdaribim arkadaşım,10 günü geçti hala lekelenme var.Ben bunun için 3doktora gittim.Her türlü tahlil yapıldı ama hiç bir anormallik yok.Bu arada çocuğumda olmuyor.Ben bundan olduğunu düşünüyorum.Ama bişey bulamıyorlar.

neyzen umarım en kısa zamanda bi bebişin olur. allahtan ümit kesilmez. bugün 12. gün hala lekelenme var çıldırcam artıkkk:KK43: yarın dr gitcem çok korkuyorum inşallah kolay tedavi edilecek bi durumdur, sanadaacil şifa diliyorum. bazılarının baştan beri öyleymiş ama benim durumun yeni.

neyzen umarım en kısa zamanda bi bebişin olur. allahtan ümit kesilmez. bugün 12. gün hala lekelenme var çıldırcam artıkkk:KK43: yarın dr gitcem çok korkuyorum inşallah kolay tedavi edilecek bi durumdur, sanadaacil şifa diliyorum. bazılarının baştan beri öyleymiş ama benim durumun yeni.

arkadaşım gittin mi dr a.anı durum bende de var 2 aydır.hala lekelenmem var nerdeyse 20 gün olcak ben de gittim ama bişey bulamadılar.

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum kızlar.

Lakin bana erken menopoz teşhisi konuldu. Eskiden 28 günde bir 4-5 gün olurken, şimdi 35-40 günde bir oluyorum ve bitmiyor da bitmiyor. Ve benim her iki yumurtalıkta bünyenin atamadığı kistleşmiş yumurtalarım da var bolca. Doktor aksini iddia etse de ben bu kistlerden dolayı olduğuna inanıyorum. Bunun dışında bir sebep ya da çözüm bulanlar varsa burada paylaşalım da vizyonumuz genişlesin zira her türlü pede alerjisi olan bir bünye olarak çok fazla sıkılıyorum ben de bu durumdan.

X