Göz Makyajı uzun kirpiiiiikkkk

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tatyana35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
320
8
kızlar ben kirpiklerimin hemen uzamasını istiyorum yaaa. lütfen hemen etki gösteren bildiğiniz bir ürün varmı. hint yağı sürdüm zeytinyağı sürdüm badem yağı bide kayısı çekirdeği kremi. hatta o kremi 3 ay kullandım azıcık uzattı. hemen ve çok işe yarayan bi ürün varsa kullandığınız lütfen paylaşın.

evet canim var, takma kirpik
saka bir yana, ben badem yagi surdum ama fayda etmedi baska yontem bilmiyorum

daha dün aldım takma kirpiği elimde kaldı diyebilirim:) attım bende ya yapıştırıyorum bi güzel oluyo sonra çıktı bidahakine kötü oluyo. aktarda kirpik uzatan rimel gibi bişeyler var ama deneyen varsa belli bi marka ona göre almak istiyorum.

ben neu lash diye bir ürün kullanıyorum.ama türkiyede var mı bilmem.ben hırvatistandan aldım.gayet güzel uzatıyor.2haftanın sonunda uzamaya başlıyor.

tamam umarım vardır yani sonuçta çoğu şeyi ithal ediyolar zaten o da gelmiştir heralde. bişi daha sorucam böle şeylerin bazlıları kullanmayı bırakınca kirpik döküyomuş senin kullanmadığın bi zaman oldumu böle bi sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…