üzgünüm

CANANSEN

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
64
2
50
:emir_bebek:maalesef bebeğimi 1 ay önce kaybettim.hepimize hayırlı bebekler diliyorum.inşallah hepimiz en kısa zamanda tekrar o güzel haberi alır ve sağlıklı bebekler doğururuz.:ecrin_bebek:

Selam çok üzüldüm canım, bende bebeğimi kaybedeli bugün tam bir ay oldu... Hala inanamasamda kendimi ve herşeyi sorgulasamda ağlasamda suçlasamda yapacak hiçbir şey yok malesef... hemde 40 haftanın bitimine 7 hafta gibi çok az bir süre kalmışken... Çok şaşkınım hala... bakalım zaman ne gösterecek... Herşeyin hayırlısı tabiki, kısmet değilmiş... Yeni bebekler kısmet olur inşallah her isteyene

ben de bebeğimi birkaç gün önce kaybettim çok beklemiş çok istemiştik ama hayırlısı olsun demekten başka çaremiz yok. tekrar hamileliği düşünmek için ne kadar beklemem lazım kızlar kimi 6 ay diyor kimi 1-2 ay diyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum tek istediğim bir an önce tekrar hamile kalmak. senağlama

ben de bebeğimi birkaç gün önce kaybettim çok beklemiş çok istemiştik ama hayırlısı olsun demekten başka çaremiz yok. tekrar hamileliği düşünmek için ne kadar beklemem lazım kızlar kimi 6 ay diyor kimi 1-2 ay diyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum tek istediğim bir an önce tekrar hamile kalmak. senağlama

Geçmiş olsun cnm bende mart ayında kaybettim bebeğimi. bana doktorum iki üç ay bekleme dönemi verdi rahim kendisini toparlasın diye bebeğini ne kadarlıkken kaybettiğini bilmiyorum benim ki 2 aylığa yakındı. Bu kötü tecrübe son olur hepimiz için inşallah.

X