uzayan şeffaf akıntım bitmedi hala..............

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
42
selam kızlar benim bugün 20. günüm ve uzayan şeffaf akıntı hala devam ediyo hala yumurtluyo olabilir miyim bi yardım lütfen................

selam kızlar benim bugün 20. günüm ve uzayan şeffaf akıntı hala devam ediyo hala yumurtluyo olabilir miyim bi yardım lütfen................

Olabilir canım, bence bebiş istiyosanız çalışmalara devam edin, taaaa ki akıntı süt beyazı boza kıvamına gelenekadar yerimseniben

Bazı kadınlar yumurtlamadan sonra da şeffaf akıntı salgılıyormuş. Ov testi veya ateş ölçme kullanmıyorsanız her ihtimale karşı çalışın derim.

bence de çalışmaya devam ne olur ne olmaz kaydirigubbakcemile3

kızlar bu yumuurtlama akıntısı boyle yumurta akı gıbımı oluyorrr nasıl oluyor seffaf yumurta akı gıbıydıde ben calısma yapmıstım

Bazı kadınlar yumurtlamadan sonra da şeffaf akıntı salgılıyormuş. Ov testi veya ateş ölçme kullanmıyorsanız her ihtimale karşı çalışın derim.

evet benim mesela, regl zamanım dahil herzaman akıntım olur. sadece yumurtlama dönemimde biraz artar. dr.a da göründüm acaba bi sıkıntı mı var diye ama herhangi bir problem çıkmadı. bazı bünyeler yapıyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…