Uzayan adet

Nur_1335

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
1.029
412
24
Kızlar 16 gündür adetliyim. Kistlerin yok olması için Yasmin kullanıyorum ilacı kullandikdan sonra adetim bitmek bilmiyor adeti ne keser bilginiz varmı .

Kızlar 16 gündür adetliyim. Kistlerin yok olması için Yasmin kullanıyorum ilacı kullandikdan sonra adetim bitmek bilmiyor adeti ne keser bilginiz varmı .
İlaç yan etki yapmış büyük olasılıkla.doğum kontrol hapları ilk 3-4 ay kanamada düzensizlik yapıyor Ama sizinki hiç kesilmemiş. Dr unuza durumu söyleyin muhtemelen ilacınızı değiştirecektir

İlaç yan etki yapmış büyük olasılıkla.doğum kontrol hapları ilk 3-4 ay kanamada düzensizlik yapıyor Ama sizinki hiç kesilmemiş. Dr unuza durumu söyleyin muhtemelen ilacınızı değiştirecektir
Adetim hala devam ediyor iki günüm kaldı bitmesine randevu aldım gidicem nasipse ilk seferlikdi aslında ilac bittikden sonra adet olmam gerekiyordu ama kullandığım zamandan beri adetliyim ve gerçekden kistlerim küçüldüğunu hissediyorum önceden elime yumurtadan büyük bir şişlik gelirdi şimdi oda. Teşekkür ederim

Bencede ilac yan etki yapmis ara kanama yasamissiniz hatta ara kanamayla adetiniz pespese olmus olabilir doktora gorunun

Bencede ilac yan etki yapmis ara kanama yasamissiniz hatta ara kanamayla adetiniz pespese olmus olabilir doktora gorunun
Randevu aldım bekliyorum gidicem doktora iki günüm var ilacın bitmine ve adetle beraber rahimde inceliyor ya bir sıkıntı olur mu acaba .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…