Uzakdou ya seyahat...

darkblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
811
7
Uzakdoğu ya (Bangkok, Malezya, Tailand, Singapur, Pattaya, Phuket...) gidenler varmı buralara yolculuk yapmayı dusunuyorum fikirlerinize ihtiyacım var.

bende uzakdoğuda japonya ve güney kore ye gitmek istiyorum çok.kısmet inşallah rastgelirim bi gün.

ben phuket adasina gitmistim.simdi yine izindeyim ve yine gidicem insallah.sana ne konuda yardimci olabilirim acaba.sormak istedigin sorulari yaz yardimci olayim.sevgiler

Mayıs ayında eşimin işi sebebiyle güney kore ye gittik resmen aşık oldum oraya orada yaşamak çok isterdim,şiddetle tavsiye ederim,10 gün öncede eşim malezya daydı orasının da mükemmel olduğunu söyledi,tabi yemek kültürümüz farklı ama birkaç gün değişik şeyler yenebilir sorun olmaz....

Geçtiğimiz ramazan bayramında eşimle Tayland'a (Bangkok ve Pattaya ) gitmiştik. Kesinlikle çok beğendik ve tavsiye ederim. Hatta tekrar uzakdoğu seyahati yapmayı istiyoruz.. Öğrenmek istedğin herhangi birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

ben phuket adasina gitmistim.simdi yine izindeyim ve yine gidicem insallah.sana ne konuda yardimci olabilirim acaba.sormak istedigin sorulari yaz yardimci olayim.sevgiler

cnm bende phuket adasına gıtmeyı ok ıstıorum aslında..nasıl bı yer memnun kaldınızmı?bıde ekımde orası sıcak oluo dımı?ayrıca bıze ıkı kısılık tur kaça mal olur?bılgılendırırsen sevınırım cnmcım

eşim daha onceden malezyaya gıtmıstı ben de hep uzakdoğuyu merak ettığım ıcın gecen hafta sıngapur'a gıttık ve cok hoşuma gıttı,gıtmedn once netten bısıler cıkardım ucakta okurum dıe,genelde 3-4 gun yeter demısler ama nedense bıze yetmedı:)yapacak o kadar cok sey varkı,bı de ınsanları falan cok guleryuzlu ve cana yakınlar,şimidye kadar gıdipte insanlarına hayran kaldığım tek yer diyebilirim:)şiddetle gıtmenızı tavsıye ederım,ve oradan malezyaya ve yakınlarındakı yerlere ucakla 25-30 dolara gıdebılıyosunuz aklınızda bulunsun bızım daha fazla zamanımız olsaydı malezyaya gececektık ama gecemedık,,,

biz de nisanda evlenip balayına gitmek istiyoruz tur şirketi sadece uçak ve oteli kapsıyor ekstralardan korkuyoruz hayat nasıl oralarda?

X