Uyuyamıyorum Çok kötüyüm

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
516
55
3 4 gündür çok kötüyüm Panik atak anksiyete kol ağrıları göğüste daralma çarpıntı ölecek gibi olma vücutta karıncalanma iğne batması çok kötüyüm ya kendime gelemiyorum yanlızım 🥺

3 4 gündür çok kötüyüm Panik atak anksiyete kol ağrıları göğüste daralma çarpıntı ölecek gibi olma vücutta karıncalanma iğne batması çok kötüyüm ya kendime gelemiyorum yanlızım 🥺
mutlaka terapiste gitmelisiniz bence. ben panik ataktım. atlattım ama doğru doktor doğru terapi sayesinde atlatabildim. doğrusunu bulana kadar da bayağı çektim. ilerlediğinde zor oluyor atlatmak. bence ilerlemeden hemen başvurun biryerlere.

Ben böyle şeylerden etkilenmemek için gündemi takip etmemeye çalışıyorum. Duyarsızlık diyebilirsiniz belki ama gerçekten baktıkca insanın daha çok sinirleri bozuluyor malesef ki. İster istemez zaten yeterince maruz kalıyoruz ekranlardan sosyal medyadan haberlere. Bir de üstüne gidip ben daha cok araştırmıyorum detaylarını ki akıl sağlığı yerinde kalsın

Dayanamadım hastaneye geldim tetikleyen şey şu İstanbul Fatih'te olan olay🥹
İnanır mısınız internette video karşıma çıktı o günden beri yatak döşek yatıyorum. İçimde geçmeyen korku titreme iştahsızlık var arada kalbime öyle bi ağrı giriyor ki acile koştum kalp krizi geçiriyorum diye temiz çıktı. Evimle eşimle çocuğumla ilgilenemiyorum. Geceleri ter panik içinde uyanıyorum hiç ama hiç o daralma içimden gitmiyor. Nasıl geçecek bu

X