uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Uff son zamanlarda cok gerginim ve surekli sinirlendihimde ellerim titriyor kalbim hizli carpiyor ve dilim donmuyor doktora gidicem gebeyken hamile sekeri cikmisdi seker hastasi olmaktan korkuyorum ne yapsam acep kizlar sizede oluyormu cok sinirliyim asabiyim yhawwww

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hamile misin canım ?:26:

bende iyiyim teşekkürler:)
şuan ikimizden başka kimse yok galiba:)
tanışalımmı seninle?
önce sen başla istersen:)

tanışalım tabiki CANIM ben bursadan 21 yaşında bir yıllık evli bebeksiz bi hatunum sen ?

tanışalım tabiki CANIM ben bursadan 21 yaşında bir yıllık evli bebeksiz bi hatunum sen ?

memnun oldum canım:)
bende konyadan 29yaşında 2,5senelik evli ev hanımıyım, benimde henüz bebeğim yok malesef.
olmasınıda istiyorum artık.
sende istiyormusun artık bebek? çalışıyomusun birde?:)
ben koç burcuyum, sen?

oo koç dediğim dediksin yani ben boğa tatlım ben istiyorum 10 aydır falan bebek ama olmuyo ben estetisyenim ama suan çalışmıyorum yani ev hanımıyım bende

oo koç dediğim dediksin yani ben boğa tatlım ben istiyorum 10 aydır falan bebek ama olmuyo ben estetisyenim ama suan çalışmıyorum yani ev hanımıyım bende

hayırlısı bakalım, olur daha canım.
evlenince mi bırkatın işi?:)
yok çok fazla dediğim dedik değilimdir, ama klasik koçum işte:)

hayırlısı bakalım, olur daha canım.
evlenince mi bırkatın işi?:)
yok çok fazla dediğim dedik değilimdir, ama klasik koçum işte:)

inşallah tatlım evlenince ara vermek zorunda kaldım çalışma saatlei çok fazla olunca pek evli bir bayana uymuyor yani

evet bencede çok güzel:)
yani öyle çok yeşil değil ama güzel ve rahat bir şehirdir....
herşeyden önce mevlana şehri:)
bekleriz her zaman:)

eltim gitti kuzum yolları falan geniş düzmüş bursa yeşil bizde bekleriiiizz

ee başka başka neler yapıyorsun
Selaaaamm nerelerdesiiiniz yaaa

buralardayım:)
misafirim vardı 2-3gündür yatılı, bugün sabah gittiler, kvler vardı.
bende soğuk almışım biraz heralde bugün, bir üşüme geldi az önce, bende bir adaçayı yaptım şimdi kendime, demleniyor şuan....
eşimde yeni yattı, böyle işte:)
sen nasılsın? napıyorsun? görüşmeyeli....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…