uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

yaaa öle mi diyorsun bende sen madem sürpriz hazırlamışın yıldönümüne bozmayayım dedim evlilik yıldönümümüzde gideriz dedim yani 28 nisan okadar izin almış yavruummm :21::21: yazın artık günü birlik falan gideriz

hmm ama ayın 28ine havalar daha da ısınır zaten,yine güzel geçer bence,ozaman erteleme canım :KK19:

mutfak dedin de azönce fasülye bastım suya yarın pişirmek için,sen ne yapmayı düşünüyosun belli mi?En azından ertesi gün için fikir olur bana da :))

AYYYY YEMEK DERT DEMİİ HELE KOCAN benimkisi gibi yemek seçiyorsa:KK1: ben bugün bezlye yemeği yaptım canım patatesli biraz arttı yarın mercimek çorbası yaparım yanına bezelyeye dewam :KK1::KK1:

AYYYY YEMEK DERT DEMİİ HELE KOCAN benimkisi gibi yemek seçiyorsa:KK1: ben bugün bezlye yemeği yaptım canım patatesli biraz arttı yarın mercimek çorbası yaparım yanına bezelyeye dewam :KK1::KK1:

bezelye de çorba da çok sağlıklı canım :KK56:,benimki de seçiyor kendileri bilir,herzaman neyapim yani. :))

aynen aynen benimki etçil paso et yani yada kuru fasulye barbunya nohut hep öleee:KK56:

benim ki de etçil ama herzamanda olmazki o yemekler :))),hoşuna gitmeyen yemek olunca kahvaltılıklara sarılıyo ama'hayır yaptığım yemeği yemelisin'diyorum.:KK53: :KK53: Canım ben artık yatayım diyorum ya,oğluşu da sabah kaldırmam gerek,bişey diyo musun canım?

benim ki de etçil ama herzamanda olmazki o yemekler :))),hoşuna gitmeyen yemek olunca kahvaltılıklara sarılıyo ama'hayır yaptığım yemeği yemelisin'diyorum.:KK53: :KK53: Canım ben artık yatayım diyorum ya,oğluşu da sabah kaldırmam gerek,bişey diyo musun canım?

ahhh bu erkekleeer :KK1: Iyi gecelerrr canıım tatlı tatlı rüyalar hoşçakal grsrz :KK3::KK3::KK16::KK16:

X