uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

ayy işe yarar mı dersin,insan bence herzaman kendini sevmeli ben de seviyorum ama göbişe çok kızıyorum

boy kısa olunca kendini sevince pek hoş durmuyo işe yarar canım ama düzenli çekersenn

Son düzenleme:
aynen öle oluyo valla canım nasıl dağılıyor anlamıyorum ki ... evet canım bebiş düşünüyorum 9 aydır falan ama daha olmadı malesefff

benim de olmadı bizde 5 aya girdik napcaz bilmiyorum bu ay ovulasyon testi kullanıyorum ise yararmi bilmem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ee nasilsiniz gununuz nasil gecti bakalim ,hastalik yok insallah ay babaannem gibi konustum

yoo hastalık yokta,dışardaydık bugün oğlumu gezdirdik eşimle,başım ağrıdı artık güneşten mi artık neyse ama şimdi geçti çok şükür

benim de olmadı bizde 5 aya girdik napcaz bilmiyorum bu ay ovulasyon testi kullanıyorum ise yararmi bilmem

ovulasyon testi ? yumurta takibi mi canım ?

boy kısa olunca kendini sevince pek hoş durmuyo işe yarar canım ama düzenli çekersenn

benim boyum mu?? boyum kısa deil ama zayıf olunca göbek çok gıcık duruyo ama mekik çekecem ya bi yandanda bi kaç ay sonra bebiş düşünebiliriz,hamilelik olursa şimdi boşuna uğraşmış olacam diyorum,oyüzden azim yok galiba..

:) benim boyum yavrum amaaaaan boşveer canım nasılsa hamiş olacaksın inşallah doğumdan sonra artık

:) benim boyum yavrum amaaaaan boşveer canım nasılsa hamiş olacaksın inşallah doğumdan sonra artık

yapmayı mı yani.Tam emin de değilim bi yanım bebek istiyo bi yanım bilmiyorum ya ben de düşük yaptım,geçen sene de hamileliğimde bebeğimi kaybettim oyüzden bu hamilelik süreci zor geliyor ya..:18:

yumurtlama takibini yapıp ona göre ilişkiye ggiriyorsun faydasını gören çok olmuş

hım anladım canım ALLAH yardımcın olsun ben yaptım ama olmadı klomende kullandım

yapmayı mı yani.Tam emin de değilim bi yanım bebek istiyo bi yanım bilmiyorum ya ben de düşük yaptım,geçen sene de hamileliğimde bebeğimi kaybettim oyüzden bu hamilelik süreci zor geliyor ya..:18:

oda zor kuzum ne zaman kendini hazır hissedersen psikolojik olarak motive olursan o zaman düşün :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…