uyuşma

ödem var ama tansiyonum normal arada bir 13e çıkıyor okadar oda heyecandan falan galiba genelde 10/6 ile 12/8 arası

ödem var ama tansiyonum normal arada bir 13e çıkıyor okadar oda heyecandan falan galiba genelde 10/6 ile 12/8 arası

uyuşmalar ödemden oluyor hatta benim eklemlerimde bile ağrı oluyor tansiyonun normal merak etme ama doktoruna söyle benim ödemler fazlalaşınca doktorum içtiğim magnezyumun miktarını arttırdı. işe yarıyor.

canım mg kasılmaları önlediği için ve doğumda rahimin kasılması gerektiği için artık mg içmeyin dedi

bendede oluyo kasılma uyusma odem yok ama cok agrıyo bacaklarım gecelerım kabusa dondu artık...36+6

bendede oluyor uyuşmalar sabah kalktığımda sanki gece birsürü iş işlemişim gibi çok yorgun kalkıyorum....neyse az kaldı artık biraz daha sabredeceğiz.....

evet canım normal istiyorum ama çok da korkuyorum inşallah zamanında gelir gecikmez bebişlerimiz

inşallah canım bu arada ben cumartesi doğuruyorum doktorum suni sancı verelim dedi suyu azalmış. birde bende talesemi var beklersek riske girer. cumartesi doğur dedi. kzızm geliyor inşallah cumartesi günü

hayırlısı inşallah bebeşini kucağına alırsın ne güzel
bende sıkılkdım artık gelseler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…