Uyumayan çocuklar

ASLI34TR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
70
2
45
Müziğin etkisine inanan anneler için sizlere bir kaseti tanıtmak istedim. Anadolu Ezgileriyle Ninniler isimli piyasaya yeni çıkmış bir kaset var. İçerisinde 10 parçanın yer aldığı albümü bebekler çok severek dinliyorlar ve inanın benim kızım onu duyduğu anda sakinleşiyor ve uyumak istiyor. İlgi duyan anneler için cd kapağının resmini çekip yollayabilirim. Albümün üzerinde uyuyan bir bebek resmi var.

benim oglum ninnilerde cok duygulaniyor agliyor :roflol:
oyun havalari tercihimiz :))
paylasimin icin tsk cnm

ben dinledim. biraz hüzünlü geldiler ama yine de kullanacağım teşekkürler. forumda daha önce bahsedilen meyra nın söylediği bir ninni vardı. biz de onunla çok sakinleşiyoruz. çok hoşumuza gidiyor.:)

eti cicibebe nin hediyesi olan sen uykuya dalarken adlı ninni cd si var. çok güzel. benim annem adlı ninniye bayılıyor bebişim.
uyku düzenide iyiydi ama şu son bir haftadır geceleri daha sık uyanmaya başladı. birde gece emince hemen uyurdu şimdi etrafı seyretmek istiyor, karanlık bile olsa. akşamlarıda acayip huysuzlanmaya başladı, uyuyana kadar yapmadığımız şey kalmıyor. babası kendisi şarkı söyleyerek uyutuyor.

ama bizimki daha diş çıkarmıyorki, birde gündüzleri gayet iyi, akşam oldumu başlıyor bize talim yaptırmaya :roflol:

canımbenim oğlanda öyle sürekli huy değiştiriyolar ama kreefttin dediğide olabilir diş çıkaracaklardır
bende park yatağın müzik kutusunu kullanıyorum benim ev sobalı olduğu için yemek yerken alamıyorum yanımıza oyun halısına yatırıyorum müziğinide açıyorum dokunacağı yere koyuyorum onunla oynuyor biz yemek yeyip gelene kadar

off benim oğlumda 2 gündür geceleri uyanıo sallıyorum uyuyo o an sonra hemen uyanıverio hiç böle deildi sallardım uyurud ne olduysa 2 gündür kök söktürüo bize dişmi çıkarcak anlamadım ama gündüzleri öle deil diş gecemi ağrı yaparr...

sen ıkı gundur mu olesın ben neredeyse 1 aydır oleyım canım

benimkide akşam belki on kere uyandı emiyor uyuyor ama sık sık uyandı beşikten al emzir yatır zor geliyor uyku mahmuru bana bende yanımda yatırıyorum 2 gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…