Yatak Odası Dekorasyonu Uyum !!!

Kendime güzel görünsün annemin içine sinsin isteğim o insanlar eleştircek bişey illa ki buluyo
Ya o örtüler doğru dürüst kullanılmıyor.. serme sayım sayılıdır diyeyim.. Peki yatak örtüsü önce mi aldn perdeden.. İkisinin renk tonlarını biliyordun sonuçtan birini diğerine uygun neden seçmedin ki

ya bana göre kötü bi görüntü olcak algısı yaratmadı hatta karanlık oldu o da en azından o gün bi tatlılık katar diye düşünerek krem tonlarında değil de pudra pembe olsun diye düşündüm ama bikaç kişi perdeyle örtünün uyumlu olması lazım aynı renk olması lazım diyince sizin dediğiniz gibi sonuçta bir gün serili kalcak her örtüyü perdeye uydurcak değilim ya diye düşündüm ama insanlar öyle olmaz falan diyince de kafam karıştı sormak istedim

Hayır canım ya hiç öyle düşünme bence çok uyumlu olur.. İnternetten bakabilirsin iki rengin karşılıştırılmasına. Ben baktım şimdi şık duruyor. Hem birbirine absrt renkler artık daha güzel oluyor ve daha çok tercih ediliyor..

bende öyle düşünüyorum da insan boşlukta kalınca bide bu dönemde herşey yarım kaldı evimi gidip göremiyorum uzak çoğu şeyi kafamda hayal edip oluşturamıyorum inşallah güzel olur, teşekkür ederim fikrinizle yardımcı oldunuz işte bi an insana amaaaan ne örtüsü ya falan diye bi salma boşverme geliyo bazen de kurup kurup duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…