Uykuda terleme

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
Kızlar son 1 haftadır ebrar uyurken çok terlio geceleri emzirmek için kalktıgımda sırtı ve başı su gibi olmuş görüorum o kadarki altına serdiğim penye battaniye bile ıslak oluo sırtına sürekli yatarken bez koyuyorum geceleri değiştiriorum battaniyenin kuru yerini arıorum yada başka battaniye serioum altına.. sizde de böle bi durum varmı yoksa kızım rahatsız ben mi anlamıorum..:1no2:

• Konu Sahibi EU3
canım benimki de aynen bahsettiğin gibi...sürekli yastık kılıfı örtüsü kıyafetini değiştiriyorum...başını da hemen bezle kuruluyorum yataktan kaldırırken...başka çözümü yok sanırım..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi EU3
Evleriniz çok mu sıcak ya da çok mu kalın giydiriyorsunuz acaba? Ben böyle bir sorun yaşamadım, çok kalın giydirirsem terliyor sadece

• Konu Sahibi EU3
bilmem evin sıcaklıgı bana normal gelio kombi 45 dercede yanıyo hep. bi kısa bide uzun kollu badi giydiriom üstünede penye battaniye örtüom

• Konu Sahibi EU3
evinizmi sıcak acaba fazlada gıydırmıyorsun sanırım ama penye battanıye terletıyor olmasın bızım sımdılık boyle bı sorunumuz yokk

• Konu Sahibi EU3
canım dr.una sor. terlemeler idrar yolu enfeksiyonu veya başka iltihabların habercisi olabiyor.

• Konu Sahibi EU3
kaanında kafası çok terliyo sırtında olmuyo terleme

• Konu Sahibi EU3
benim kızım hiç terlemiyor. hatta ben penye battaniye deil 2 tane ince polar battaniye üstüne de ince uyku setinin yorganını örtüyorum. kombide 40-45 derece arası yanıyor ama Eylül'ün yattığı odaya ısı en son gittiği için sıcak olmuyor. ama terleme olmadı hiç sıkı giydirdiğim halde.. hatta yanakları buz gibi kalkıyor. dr. unuza danışın bide..

• Konu Sahibi EU3
az önce dr. aradım aşırı terleme trioidle alakalı olabbilir dedi bi sre daha takip edicez sonra devam ederse trioidine bakıcaz..bende trioid oldugu için dogdugunda baktırmıştık normaldi ama dr ilerlemiş olabilir dedi..

benim oğlum emerken terliyor sadece,geceleri evimiz çok sıcak olduğundan fazla giydirmiyorum üstüne de bir battaniye örtüyorum.emerken terlemesinin normal olduğunu biliyorum,bıngıldakla ilgili bir olaymış.bebeğinin tahlillerini ihmal etme,gece terlemeleri bazen sorun yaratabilir.

canım dr.una sor. terlemeler idrar yolu enfeksiyonu veya başka iltihabların habercisi olabiyor.

cnm bişey dicem gülme ama ben senin bebeiğini hep kız sanıyordum. :roflol:şimdi ismini gördüm dikkat etmemişim yani.. arkası kız heralde (çok tatlı maaşallah )

valla çok kızdım bak öznur... herkes öle sanıyo oğlum çok bozuluyo bu duruma yani bilmem.
saol canım seninki de çok tatlı öpüyorum

Evleriniz çok mu sıcak ya da çok mu kalın giydiriyorsunuz acaba? Ben böyle bir sorun yaşamadım, çok kalın giydirirsem terliyor sadece

evet ya çok sıcak yada kalın giydiriyorsunuz fazla çocuğu sıkmakta iyi değil kızlar eviniz sıcaksa serbest bırakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…