Uykuda meme bağımlılığı

akademisyon

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
445
1.383
İyi akşamlar arkadaşlar. Şuan bebeğim memedeyken yazıyorum. Son 1 aydır kızımın meme bağımlılığı başladı. Uyanıp uyanıp emmek istiyor. 3 4 gündür uğraşıyoruz vermemek için ama resmen direniyor. 7 aylık oldu. Nasıl sonlandırabilirim. Uyku eğitimi almayı düşünüyorum ama memnun alan da var yarıda bırakanda var. Hiç uğraşma diş gaz vs olduğu sürece yine memeye düşecek diyenler var. Aranızda bu süreci atlatan var mı

Senin için çok zor olduğunu biliyorum ama geçici bir dönem yaşıyor sabırlı ol,diş çıkarma aylarında ve sana ihtiyacı var. Uyku eğitimini hiç önermem çok yıpratıcı bebek içinde anne içinde ve bir kere öğrendi artık uyur diye birşey yok , en ufak düzensizlikte tekrar başa sarıyor herşey. İnan geçiyor gidiyor hepsi ben ikiz büyüttüm ve birbuçuk yaşına kadar hep emzirdim geceleri çok zor geçerdi ama çok özlüyorum o günleri

Şuna sabah oldu bende öyle düşünüyorum ama gece gelenler geliyor😅 geçiyor dimi . Emmeyi bırakmasında dayanıcam bir şekilde. Uyku eğitimi reklamları çıkıyor karşıma hep . Kafam karışıyor sonra

X