uykucu şirin

UcukMavi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
10.655
734
Kızlar hamile kaldığımdan beri sürekli uyumak,yatmak istiyorum:1closedeyes:Hep yorgunum adeta ruh gibi gezyorum.Ne zaman geçer bu durumum acaba? Tabi ne olursa olsun herşeye değer bebişim.:1rolleyes:

valla canım ben 8.ayıma girdim yeni uyku hali dahada arttı azalmıyo yani

Kızlar hamile kaldığımdan beri sürekli uyumak,yatmak istiyorum:1closedeyes:Hep yorgunum adeta ruh gibi gezyorum.Ne zaman geçer bu durumum acaba? Tabi ne olursa olsun herşeye değer bebişim.:1rolleyes:
CANIMM BENDE SENIN GIBI HAMIS OLMAKK ISTIYORUMM ALLAHIMM SAGLIKLI HAMISLIK GECIRTSINN SANNA :: SANA BIR SORUMM OLACAKK HAMILELIKLTE NE GIBI BELIRTILERR YASADINN BENIMM GUNUME 3 GUN VAR AMA BIRSEY ANLAYAAMIYORUUMM YARDIMCI OLURSANN SEVINIRIMMa.s.

canım inş. Allah sana da nasip eder.bi kere dediğim gibi cok yorgundum ve uykum geliyordu sürekli hala da öyle.sanki adet olcakmış gibi karnım agrıyordu ama sürekli bi agrı degildi aralıklarla oluyordu.gögüslerimde agrı oldu ve bide cok sık idrara cıkmaya baslamıstım. sende var mı belirtiler canım

benimm goguslerimm sis ve igne batiyomus gibii ve karniminn altindada icne batiyomusgibi oluyoo belimm agriyoo.agzimm kuruyoo

yorgunlugun var mı peki.bide daha öğrenmemiştim o zaman hamile oldugumu ben maydonozu hiç sevmem normalde ama birden bire canım istemişti

yorgunlukk havalardann saniyomm hicbirsey yapasimm yokk .. bilmiyomm yaa neyse sana cokk tesekkrlerr canimm. benimm cikmam lazimm allaha emanett oll :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…