uyku saatlerimiz kabus oldu

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
son 15-20 gündür uyku saatlerimiz kabus oldu.eskiden uykusu geldiğinde ayağımda sallardım ve bi kaç dakka içinde uyurdu.şimdi uykusu geldiğinde çok mızmız ve ayağıma aldığımdada tüm gücüyle kendini kasıp geriyor ittiriyor ağlıyor.ee oynamasınada oynamıyor sürekli mızmızlanıyor.uyutana kadar binbir oyunla anam ağlıyor.bazen battaniyede bile sallar olduk düşünün.ama çok ağırlaştı sıpa sallanmıyorda.çarşamba ereğliden istanbula geldim sabahın 6 sında otobüstekileri ayağa dikti.napıcamı şaşırdım.inşallah yine huy değiştirir ve eski şekline döner.varmı bizim gibi olan nasıl uyutuyosunuz.

ana kız damadını anlatmışsın bende anlamadım valla 360 derece döndü
canım ben çareyi kendi haline bırakmakla buldum ağlayıp susuyo napim artık dayanacak gücüm kalmadı napacağımı şaşırdım tabi kendi haline bırakıncada gece 2de uyuyo bende o saate kadar tek başıma uğraşıyorum inşallah düzene girer yoksa kafayı yiycem

hıc sorma canım.benım kız 8 dedımı uyurdu sımdı 1 gıbı ancak yatıyor.bende ayagımda sallıyorum ama ben salladıkca o bana bakıp bakıp guluyor.yanı oyun ıstıyor yumak.sabah ıse gıtmesem olur ama.ne yapalım huyları cıdden degısıyor.

gece 12 1 gıbı yatıyor oldu olası ole sımdıde her yarım saate bır benı al dıyor delırmek uzereyım ne yapacagımı bılmıyorum valla gunduz toplam 2 saat uyuyor nasıl oyalayacagımıda sasırmıs durumdayım ınşallah duzelırler

canım diş de çıkarıyor olabilir benim kızımda aynı kendini kasıyor geriye itityor çıldırıyor anlıyamıyorum

ayni sekilde canim uyuyor, her saat basi uyaniyor kucagima aliyorum,emziriyorum yine uyuyor...gecemiz boyle bizim,uyku basima vuruyor valla ,basim agriyor bu yuzden...insallah degisirler...

Bizimkide iki üç haftadır geceleri kalkıyor saat 2 gibi sonra sabah 6 7- gibi kalkıyor. en son olarakta saat 8:30 da kalkıyor yani bizde huy değiştirdik.önceden saat 12 de yatar sabah 8 de kalkardı her geçen gün biraz daha uysuz oluyorlar.

ahh ah ben onu 5 ay cektim arkadasim
aglama krizleri
20 dkkalik kisa uykular
ama bir sure sonra geciyor
kolay gelsin

X