Uyguna yapismayan hali markasi

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.454
Merhaba kizlar. Yeni evime gecince ceyizimden kalma 2 tane 3.5 mk şagi denilen iplikli tuylu arasi olan halilari cope atmayi dusunuyorum. Yerine uyguna ama zamanla kullanilinca iplikleri yapisip kalmayacak hali almayi dusunuyorum. Marka tavsiyelerinizi bekliyorum

altı kaydırmaz makinede yıkanabilen tay tüyü halılar var bende onlara bakıyorum büyük eve geçiyorum sadece bir tane halım var benim var mı alıp ta memnun kalan tavsiye edebilecek olan

Brillant kaydirmaz ince halilarim var.. makinede yikadim kac kere hicbirsey olmadi..
Bahsettiğiniz ney bilmiyorum ama.

Yumusuyor hali ama bu halilarin hicbiri uzun vadede sert durmaz. 3 senedir kullanitorum ben. Ama sokulme vs hicbirsey olmadi.

Hemen cikarip guzelce once disarda sonra evde kuruttum hicbir sekilde buruşmadi.
Benimde marketlere gelen yolluk tarzinda inceler var cesaret edip makineye atamamistim ama elde yikamakla da sanki iyi olmuyo tuysuz oldugu icin icime sinmiyo. Fosur fosur hali yikamayi sevdigimden belki. Bende evime gecince yikayip deneyeyim

• Beğen
Reactions: H M
Benimde marketlere gelen yolluk tarzinda inceler var cesaret edip makineye atamamistim ama elde yikamakla da sanki iyi olmuyo tuysuz oldugu icin icime sinmiyo. Fosur fosur hali yikamayi sevdigimden belki. Bende evime gecince yikayip deneyeyim
Yikamaya yerim yokki bide ben surekli nerde yikayayim makine atiyorum arada.. yikanip cikiyor. Makine de fosur fosur yikiyor :KK70:

Yikamaya yerim yokki bide ben surekli nerde yikayayim makine atiyorum arada.. yikanip cikiyor. Makine de fosur fosur yikiyor :KK70:
Bende surekli ev degistiriyorum. Balkonu musait olursa yikarim kaldirabildiklerimi yoksa hali yikamaya yollarim. Inceleri yeni almistim koridorlara hali yikama almiyo demislerdi.

Bende surekli ev degistiriyorum. Balkonu musait olursa yikarim kaldirabildiklerimi yoksa hali yikamaya yollarim. Inceleri yeni almistim koridorlara hali yikama almiyo demislerdi.
Benim hic musait olmadi evler. Balkonlar vardi ama açik balkon yikanmazdi alcakti.
Yani mecbur bu sekilde yikaniyor
Haliciya surekli veremiyorsun ki yazdan yaza..
Benim diger halilarim cok agir onlari veriyorum. Artik ama brillantij halisi hic yipranmadi yani ben kucuk bitane farkli marka aldim söküldü.
Buyuk benim aldiklarim 4 5 tane almistim.

Benim hic musait olmadi evler. Balkonlar vardi ama açik balkon yikanmazdi alcakti.
Yani mecbur bu sekilde yikaniyor
Haliciya surekli veremiyorsun ki yazdan yaza..
Benim diger halilarim cok agir onlari veriyorum. Artik ama brillantij halisi hic yipranmadi yani ben kucuk bitane farkli marka aldim söküldü.
Buyuk benim aldiklarim 4 5 tane almistim.
Hmm bende bakim oyle halilara. Bebelerin en pis vakitleri yicez diye dokmedikleri sey kalmadi annemin evine:olamaz: giderken hali yikamaya verdiricem hepsini pisligimizi temizleyelim :KK48:

X