uygun fıyatta labioplasti ameliyatı olanlarrrrr

yakın zamanda ank da labioplastı olup dr nu onerebılecek varmı arkadaslar yardımcı olabılırmısınız lutfen

Ben ankarada labioplasti oldum canım doktorum Ebru Zülfikaroğlu . Ben sadece labioplasti oldum benden önce ablam Almanyadan geldi iki ameliyat birden olmuştu hem daraltma hem labioplasti. Zaten ben o memnun kaınca yaptırmıştım. Çok iyi bir doktor

Ben ankarada labioplasti oldum canım doktorum Ebru Zülfikaroğlu . Ben sadece labioplasti oldum benden önce ablam Almanyadan geldi iki ameliyat birden olmuştu hem daraltma hem labioplasti. Zaten ben o memnun kaınca yaptırmıştım. Çok iyi bir doktor

cnm ebru hanım ın ıyı yptıgından suphem yok cok yazısını okudum burda memnun kalmıs herkes bunun uzerıne aradım sekretesıyle gorustum 5 bın lıra ıstedı benım ıcın cok fazla tabı bu durum parayla olculmez ama bunu karsılamaya benım gucum yetmez:KK25: cok tesekkurler yanıtladıgn ıcın...

cnm ebru hanım ın ıyı yptıgından suphem yok cok yazısını okudum burda memnun kalmıs herkes bunun uzerıne aradım sekretesıyle gorustum 5 bın lıra ıstedı benım ıcın cok fazla tabı bu durum parayla olculmez ama bunu karsılamaya benım gucum yetmez:KK25: cok tesekkurler yanıtladıgn ıcın...

Ne demek canım sen hem daraltma hem de labioplasti mi olacaksın canım?

merhaba arkadaslar 4 ay sonra evlenecegim ve bu ameluyati olmak hemen istiyorum
ama evlendikten sonra iliski sirasinda agri ya da aci hissederim diye korkuyorum.bu ameliyati yaptirdiktan ne kadar sure zonra iliskiye girilebilir.ya da aci hissedkliyor mu.internette 4 hafta diyor ama sonucta bu bir ameliyat 4 hafta cok kisa bir sure degil mi?:KK43:

ama evlendikten sonra iliski sirasinda agri ya da aci hissederim diye korkuyorum.bu ameliyati yaptirdiktan ne kadar sure zonra iliskiye girilebilir.ya da aci hissedkliyor mu.internette 4 hafta diyor ama sonucta bu bir ameliyat 4 hafta cok kisa bir sure degil mi?:KK43:

lutfenn yardimci olur musunuzzzz:KK43::KK43:

ben ankarada dr gözde erten kılıç a oldum çok memnunun isteyene detay verebilirim, kendisi iç dudakları küçülttüğü gibi yağ enjeksiyonuda yapıyor ben labioplasti oldum ama arkadaşlardan vajen daraltma gibi işlemlede var üstelik lazer epilasyon, genital cilt açma lazeri gibi kombine işlemlerde mükemmel bir yer, forumdaki yorumardan yola çıkarak jinekolog dan ziyade plastik cerrahi uzmanı bayan aradım ankarada doktor hanıma ulaştım, ben olduktan sonra bu konunu aslında dudak dolgusu gibi birçok insanın yaptırdıgı ve merak ettiğini farkettim ihtiyaç oldukça fazlaymış

Ben de Dr Gözde Hanım'a oldum. Izim bile yok. Çok mutluyum. 3 hafta ilişki yasak demişti ama ben 2 haftada iyileştim. Ayrıca 5000 çok fazlaymış. Ben çok uygun fiyata oldum sana yanlış fiyat verilmiş Olmasın sakın?

X