Makyaj Ürünleri uygun fiyatlı kaliteli ürünler önerebilir misiniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Goodbyemylover

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
1.044
176
merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım, esmer kumral arası bir şeyim ben de tam bilmiyorum, yüzüme bir şeyler sürmeye başlayalı 3 ay falan olmuştur. yeni başladığım için önce oriflame avon denemek istemiştim fakat özellikle bb krem, kapatıcı, fondöten gibi ürünlerinden memnun kalamadım. sürdüğüm zaman yüzümle boynum arasında bariz fark oluştu ve kapatıcı göz altımı daha da mor gösterdi. cildim karma/yağlı. lütfen bana uygun fiyatlı kolay bulacağım ürünler tavsiye eder misiniz? özellikle;
bb krem (fondötene daha başlamak istemiyorum)
göz altımda bariz morluklar var onlar için kapatıcı
sabitlemek için pudra
bir de bunları kullanabileceğim uygun ama güzel iş gören fırça önerebilir misiniz? ellerimle yaparsam yüzüme zarar verir miyim sarkıtır mıyım acaba diye korkuyorum. ama bir çok çeşitte fırça var ve fiyatları uçuk o yüzden almadan önce danışmak istedim.

canım ben de 21 yaşındayım, malum öğrencilik çok pahalı olmayan ama işe yarar kullandığım ürünleri söyleyeyim :)

bb krem: garnierın uzun ince şişede olan karma ciltler için bb kremi
sabitleyici pudra: flormar kullanıyorum
kapatıcı olarak da the balm önerebilirim ama çok bariz morluklarım yok benim o yüzden morluklarda işe yarar mı bilemiyorum

ellerinle makyaj yapmak cildine zarar vermez :) ancak fırça olarak da ecotoolsları önerebilirim indirimde uygun fiyata düşeceğini umuyorum, benim de almak istediğim bir set var çünkü :)

Bende flormarın tekli farlarını,pudrasını ,rujlarını beğeniyorum .Cildim allerjiktir bunda kaşıntı filan olmuyor.Fiyatlarda iyi.

teşekkür ederim garnier ın uzun şişedeki güzelmiş yüzüm yağlı normalde ama onu sürünce mat ve kuru hissediyorum çok güzel ecotools fırcası da aldım o da cok guzel. rimmel stay matte aldım onu da begendim ama kapatıcı aldım böyle sürünce tamam aydınlanıyor ama göz morlugum cok oldugu icin kapatmıyor tam tersi ben burdayım diyor napıcam bilmiyorum

rimmel fondoteni derim :)ama başlamak istemiyorum demişşin sonradan gördüm göz altı kapatıcısı olarak loreal tavsiye ediyorum.bir sürü sey denedim en iyisi bu oldu.rujlarda rimmel kate moss serisi maybelline color sensational serisi güzel bence.ama en önemlisi gratis watsons gibi magazaların indirimini yakalamak.baya indirim oluyor çünkü

Merhaba bende 22 yaşındayım cilt tipin nasıl bilmiyorum ama watsons ve gratislerde bulabileceğin;
maybelline, rimmel, essence, flormar markalarını önerebilirim.
Bazı dönemlerde indirim oluyor indirimi bekleyip ihtiyacın olan ürünleri o dönemde alabilirsin.
Loreal Skin Perfection BB Krem kapatıcılık ve nemlendirme yönünden başarılı
Pure Beauty BB Kremi de deneyebilirsin.
Kuru bir cildin varsa nemlendiren Rimmel Wake Me Up fondöten indirimde 17 tl
Pudra kullanmıyorum fakat Rimmel Stay Matte pudrası oldukça iyi
Rimel olarak Maybelline One One ve Rocket Mascara çok iyi indirimde 13 tl
Eyeliner veya Dipliner olarak Flormar ve Golden rose dipliner indirimsiz 17 tl

ayrıca maybelline bb krem güzel ben memnunum en azından ki benim cildim sivilce yapardı normalde
roket volume maskarası da güzel seveni de var sevmeyeni de ama bence gayet güzel
note rujları pudraları fondötenleri allıkları hep beğeniliyor ve uygun fiyatlı bir marka
nyx de çok hoş bir marka özellikle krem allıkları bence çok tatlı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…