Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Uygun fiyatlı fondoten arıyorum!

duccio

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2011
181
2
Kızlar sitede baya gezindim fondoten için ama tam olarak alıcağım fondoteni bulamadım fiyatı uygun memnun kaldığınız bir fondoten varmı?

Kızlar sitede baya gezindim fondoten için ama tam olarak alıcağım fondoteni bulamadım fiyatı uygun memnun kaldığınız bir fondoten varmı?

bende çok araştırdım ama tatmin edecek bi cvp bulamadım cnm ya takip edicem
konuyu ii bi fondoten kapatıcı umarım buluruz:)

flormara bakabilirsin resmen devrim yaptı bence.Allıkları gözkalemleri ve rujları çok güzel bir dene derim

ya maybelline fondoteni nasıl peki kullanan varmı aranızda?

avondan hiç almadım bilmiorum ama kesinlikle oriflame dan
alma ii deil yani hiç yaramadı

canım aradığın özellikler neler?cilt tipin ne?bu bilgileri verki ona göre önerelim tatlım..

canım aradığın özellikler neler?cilt tipin ne?bu bilgileri verki ona göre önerelim tatlım..

canım cildim karma buğday tenliyim cildim çok lekeli değil sivilcede az kapatıcılık yönünden çok beklentim yok günlük kullanıcam okul için yani çok kapatmasa da ilerleyen saatlerde sönmesin yeter

Ne avonu yahuu avon mu kaldı

Canım rimmel london markasının lasting finish 25 hours diye bir fondoteni var.15 lira sanırım.Mutlaka denemelisin pişman olmazsın
Rimmel london ürünleri sadece watsonsda satılıyor

Canım rimmel london markasının lasting finish 25 hours diye bir fondoteni var.15 lira sanırım.Mutlaka denemelisin pişman olmazsın

teşekürler cnm :)

bu watsons nerde acaba bilen biri cevaplaya bilir mi

Maybelline Affitone öneririm. Fiyatıda 13-15 tl civarı olması lazım.
Tavsiye ederim, ben memnun kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…