Makyaj Ürünleri Uygun fiyatlı ama kaliteli makyaj ürünlerimiz....(resimlerle)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gulucuk45

Göbüşümde bebiş var
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2012
2.974
1
[sıze=3]merhaba arkadaşlar...
Kozmetik ürünleri malum çok yüksek fiyatlarda
ama içlerinde hem uygun hem de kaliteli olanlar da var..
Haydi burda onları paylaşalım.....
[/sıze]

$i.jpg

bu en son aldığım allık...
şeftali tonu çok hoşuma gitti ve kalıcı da aynı zamanda.

Yeni kutusu pembe flormar pretty compact allık serisi....... 9 liraya aldım...
Tavsiye ederim......

$izobrazhenie_055.jpg

bu da şeftali tonu gloss..
Yine flormar pretty serisinden..
Bi yerde indirim vardı..
5liraya aldım..

canım ben makyaj malzemelerinde fransayı sevmesem bile fransız takılıyorum. loreal, maybeline vede pastel. rimelim kesinlikle loreal olmalı birde ykm den artdeco almıştım onada bayılmıştım. ama fiyatları pek uygun değil açıkçası. farlarımıda genelde pastelden alıyorum goldenrose ve flormara göre pahalı biraz ama lorale görede ucuz. flormare goldenrose falan istoçta falanda satılıyor çok ortalık malı geliyor bana sahteleri yapıldı diye duymuştum birde. lisan olarakta çok peşlerinde koşmadıkları ve koşmayacakları içinde loreal maybeline a güveniyorum. varsın rimeli 40 tl olsun ama alerji yapmasın bana 2 dk da akmasın içim rahat etsin. çünkü ben gözüm kaşınsa makyaj malzemesi kötü diyen biriyim pimpirikliyim.

birde golden rose'un bir terecota sı varki asla değişmem hiçbişeye. üstüne nice markalar aldım onun gibisini bulamadım. birde golden rose ve flormarın ojeleri süper. ama watsons ta bi oje çııkmış 60 sn de kuruyan diye 5 tl gibi bişi ondan alıyorum artık. çok parlak renkler var ama ben seviyorum pembe gülkurusu kırmızı falan. her tonuda vardır bende mutlaka.

canım ben makyaj malzemelerinde fransayı sevmesem bile fransız takılıyorum. loreal, maybeline vede pastel. rimelim kesinlikle loreal olmalı birde ykm den artdeco almıştım onada bayılmıştım. ama fiyatları pek uygun değil açıkçası. farlarımıda genelde pastelden alıyorum goldenrose ve flormara göre pahalı biraz ama lorale görede ucuz. flormare goldenrose falan istoçta falanda satılıyor çok ortalık malı geliyor bana sahteleri yapıldı diye duymuştum birde. lisan olarakta çok peşlerinde koşmadıkları ve koşmayacakları içinde loreal maybeline a güveniyorum. varsın rimeli 40 tl olsun ama alerji yapmasın bana 2 dk da akmasın içim rahat etsin. çünkü ben gözüm kaşınsa makyaj malzemesi kötü diyen biriyim pimpirikliyim.

birde golden rose'un bir terecota sı varki asla değişmem hiçbişeye. üstüne nice markalar aldım onun gibisini bulamadım. birde golden rose ve flormarın ojeleri süper. ama watsons ta bi oje çııkmış 60 sn de kuruyan diye 5 tl gibi bişi ondan alıyorum artık. çok parlak renkler var ama ben seviyorum pembe gülkurusu kırmızı falan. her tonuda vardır bende mutlaka.

flormarın ojeleri benim de çok hoşuma gidiyo... genelde flormardır zaten.. ama golden rose bi kez aldım,çok çabuk soyuldu. günü bile tamamlayamadım...
yengem almanyadan pure color:KK43:p2) maskarasını getirmişti o da çok güzel..
bir de olay ın fondöteni kullanıyorum..hiç yağ hissi bırakmıyo..

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar" başlığına taşındı.

Öncelikle topiğiniz hayırlı olsun diyorumm.
Bunlar da benim ucuz ama memnun kaldığım makyaj malzemelerim:KK12:
a_Mdkb.jpg

Eklentiler

• $Makyaj çantam.jpg
    $Makyaj çantam.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 60
Avon ürünleri berbat ama oriflameden aldığım powershine rujları diğer pahalı rujlarımdan bile çok kullanıyorum.
Ucuza alıp memnun kaldığım bir diğer ürün de flormar long wearing matte rujlar.
Rimel konusunda paraya kıymak lazım, loreal şart. Diğerleri çok kötü.
Fondöten kapatıcı gibi cilt ürünlerinde ise malesef ucuza kaçılmaz.

X