üye olunan sıte ?? bakarmısınızz

G

glsh85

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi glsh85
bir sorum olacaktı

laptopta gırılen ınternet sıtelerını gorebılıyorsunuz pekı uye olunan sıteler görunuyor mu yanı bulunabılır mı aacaba ?

aldatılan bayanlar ınternette buldum fln dıyor ya bılen vardır mutlakaa ...

• Konu Sahibi glsh85
zaten geçmiş otomatik olarak saklıyor girdiğin siteleri,
eğer geçmişi temizlemezsen armut gibi görünür :roflol:
eğer silmişse de, pc.ye casus program kurarsın, girdiği siteleri gösterir
keylog kurarsın, yazdığı her harfi gösterir :jeyyar:

• Konu Sahibi glsh85
yaa benım bılgısayarımı sevgılım format atıyor ve cok ıyı anlıyor bılgısayardan :)

yanı aldatıldıgımı dusunmuyorummm konu bu degıl cnm
tamam gırdıgım sıteyı gorebılır ama uye olup olmadıgımı anlayabılır mı bunu mrk edıyorum

• Konu Sahibi glsh85
yaaaa bılen bırılerı vardır mutlakaaaaaaa

• Konu Sahibi glsh85
canım tahmınımce sadece gırlenler goruluyodur.uye oldugunu goremez dıye dusunuyorum.

• Konu Sahibi glsh85
eğer kullandığın tarayıcı girdiğin bilgileri hafızasına alıyosa eğer, üye olduysna bir yere kullanıcı adını hafızasında tutar.. o siteye girildiği zamanda pat diye kullanıcı adını görebilir.. hatta şifreyi hatırla denilerek kaydedilen kullanıcı adı ve şifreler kayıtlıdır bilgisayarında..

ayrıca üyelik gerektiren site ve forumlarda beni hatırla diye bir seçenek vardır ya girerken işaretleriz, onu işaretlediğimiz zaman bilgisayarımızın belleğinde cookie - çerez olarak adlandırılan ve tekrar siteye girdiğinde senin tanınmanı sağlayan dosyalar saklanır, onlardanda anlaşılabilir.. tabii çok uğraşırsa eğer öyle anlar, pek kolay bişi değildir yani

• Konu Sahibi glsh85
İlgili başlığa taşındı..Editör arkadaşımın dikkatine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…